Ryż Biały marki Britta – ryż w roli głównej – Portal PR - 24PR
Ryż Biały marki Britta – ryż w roli głównej

13.05.2013 Kategoria: Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Ryż Biały marki Britta to propozycja dla wymagających konsumentów, którzy cenią różnorodność, wyśmienity smak, jakość i szybkość przygotowywania posiłków. Ze względu na możliwość wszechstronnego zastosowania idealnie sprawdzi się w potrawach z różnych regionów kuli ziemskiej.  Zachwyci zarówno jako danie główne, smaczny dodatek, jak i składnik deserów.

Ryż Biały marki Britta to najwyższej jakości ryż długoziarnisty. O jego wyjątkowości przesądza długa ekspozycja na słońcu i zasobna, żyzna gleba, na której dojrzewa. Charakteryzuje się twardą strukturą, śnieżnobiałym kolorem oraz wyśmienitym smakiem.

Ryż Biały Britta po ugotowaniu jest lekki, sypki i nigdy się nie skleja. Do jego przygotowania wystarczy 15 minut. Ma wszechstronne zastosowanie. Znakomicie sprawdza się zarówno w potrawach tradycyjnych, jak i egzotycznych. Komponuje się z danami mięsnymi, warzywnymi oraz rybnymi. Doskonale harmonizuje z pikantnymi danami, łagodząc ich ostrość i wnosząc delikatność. Ryż Biały marki Britta wzbogaca smak posiłków przyrządzanych na słodko. Można go dodawać nawet do ciast i deserów. Produkt jest dostępny w praktycznych torebkach po 100g.

 

Producent: Sawex Foods Sp. z o.o.

Marka: Britta

Produkt: Ryż Biały

Gramatura: 4 x 100g

Cena: ok. 4,00 pln

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.