Social Media to nie tylko Facebook – Portal PR - 24PR
Social Media to nie tylko Facebook

06.05.2013 Kategoria: Szkolenia. Autor: admin

W czwartek, 9 maja, o godzinie 18:00, w auli A0 Wyższej Szkoły Europejskiej im. J.Tischnera  przy ul. Westerplatte 11 odbędzie spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Kraków PR poświęcone tematowi budowania społeczności internetowych z wykorzystaniem dostępnych platform multimedialnych.

Tematem dyskusji zaproszonych gości specjalnych i publiczności będą narzędzia budowania społeczności internetowych wokół marek oraz komunikacja za pośrednictwem platform sieciowych. Przekornie tym razem o Facebooku będzie mało, albo wcale. Nasi goście zaprezentują inspirujące case study ilustrujące w jaki sposób planować kampanie społecznościowe, jak dobierać media do poszczególnych produktów, udowodnią, że Social Media to nie tylko fanpage na Facebooku. Zdradzą również na ile takie kampanie przekładają się na wzrost rozpoznawalności marki, a nawet wyniki wzrostu sprzedaży produktów.

Wystąpią:

Dagmara Kardaszyńska z Veneo
Karolina Filipek  reprezentująca Net Center Solution
Justyna Kwiecień, Socjomania
Jolanta Wierzba z agencji Eura 7.

Dla uczestników spotkania przygotowane zostało wiele niespodzianek, serdecznie zapraszamy.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wpisywanie się do księgi gości

Stowarzyszenie Kraków PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.