CheeSery marki FRoSTA – smaczna i szybka przekąska – Portal PR - 24PR
CheeSery marki FRoSTA – smaczna i szybka przekąska

05.06.2013 Kategoria: Hobby, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

S1622O_6 frosta_cheesery_mozzarellaver2Sery panierowane stanowią specjalność kuchni czeskiej i słowackiej. Teraz, dzięki FRoŚCIE i linii CheeSerów, te przysmaki mogą na stałe gościć na polskich stołach.

Największą trudność w przyrządzeniu serów panierowanych stanowi… panierowanie. Niewłaściwie przygotowana panierka zepsuje efekt wizualny i walory smakowe. Powinna być szczelna, a ser nie powinien spod niej wypływać ani rozlewać się po bokach.

Z pomocą dla miłośników serów panierowanych przychodzi FRoSTA, oferująca CheeSery  z edamerem oraz CheeSery z mozarellą. Porcje serowe od FRoSTY gwarantują wyborny smak, a do ich przygotowania wystarczą zaledwie 3 minuty. Można je przyrządzić w piekarniku lub na patelni.

CheeSery to chrupiące, panierowane porcje serowe z dołączonym aromatycznym sosem żurawinowym. Do wyboru z delikatną mozzarellą o charakterystycznym kształcie trójkątów lub okrągłe ze smakowitym, naturalnie dojrzewającym edamerem. W każdym opakowaniu znajduje się sześć lub siedem porcji, które idealnie sprawdzą się jako przekąska, składnik sałatki lub dodatek do głównego dania.

CheeSery, zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku FRoSTY, nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, tłuszczów utwardzonych, skrobi modyfikowanej i konserwantów.

 

Producent: FRoSTA Sp. z o.o.

Produkt:

Cheesery z edamerem – 150g

Cheesery z mozzarellą – 140g

Cena: ok. 6,50 pln

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.