Nowa usługa na rynku SEO – Portal PR - 24PR
Nowa usługa na rynku SEO

17.07.2013 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Adseo, marka Grupy Adweb działająca w obszarze marketingu w wyszukiwarkach, poszerza swoją ofertę o relacyjne zdobywanie linków. Link building, czyli wartościowe odnośniki zewnętrzne prowadzące do strony internetowej, są jednym z najważniejszych czynników wpływających na pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Adseo, jako jedna z nielicznych firm na rynku, oferuje swoim Klientom relacyjne  zdobywanie linków. Na usługę składa się kilka elementów, od analizy celów biznesowych przez doradztwo przy budowie contentu, a kończąc na inicjowaniu relacji i pozyskiwaniu naturalnych linków. Całość przyczynia się do zwiększania konwersji i rozpoznawalności marek w sieci.

Stały monitoring sygnałów z social media oraz wyszukiwarek umożliwia szybkie reagowanie na nadarzające się okazje nawiązania kontaktów biznesowych oraz pozyskania wartościowych linków. Pozwala również na natychmiastową interwencję i zapobieganie nadchodzącym sytuacjom kryzysowym.

Nowa oferta Adseo powstała na bazie dotychczasowych doświadczeń i analizy potrzeb Klientów. By wyraźnie pokazać usługi oraz różnice, została podzielona na trzy optymalne pakiety. Jednak zawsze konkretny zestaw usług jest dobierany przez specjalistę po zbadaniu celów i potrzeb firmy.

.:: Grupa Adweb ::.
http://Grupa-Adweb.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.