Adweb dla marki Bond Expert – Portal PR - 24PR
Adweb dla marki Bond Expert

03.09.2013 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Krakowska agencja interaktywna wzięła udział w przygotowaniu części internetowej kampanii, towarzyszącej wprowadzeniu na rynek nowej marki z portfolio Pharma C Food.

Działania Adwebu są elementem szerokiej kampanii, wpierającej launch nowej serii kosmetyków męskich Bond Expert. Agencja interaktywna jest odpowiedzialna za witrynę, eksponującą dwie linie produktowe – Classic i Sensitive. Poza informacjami na temat kosmetyków, użytkownicy strony znajdą na niej porady dotyczące pielęgnacji męskiej cery i materiały multimedialne, wykorzystane kampanii.

Stronę ilustrują zdjęcia sesyjne Mariusza Czerkawskiego. Znany hokeista jest twarzą kampanii, prowadzonej przez Pharma C Food. Oprócz działań w internecie obejmuje ona reklamę zewnętrzną, spoty emitowane w telewizji i reklamę prasową.

Witryna jest dostępna pod adresem bondexpert.pl.

Agencja Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.