Nowy klient agencji Semahead – Portal PR - 24PR
Nowy klient agencji Semahead

16.09.2013 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Agencja Semahead rozpoczęła we wrześniu współpracę z eButik.pl – sklepem internetowym dużej sieci odzieżowej Butik I Like. Działania marketingowe obejmują optymalizację serwisu i promocję w wyszukiwarce Google.

eButik.pl to jedyny sklep na polskim rynku dystrybuujący odzież sieci Butik I Like, której produkty skierowane są głównie do młodych, aktywnych kobiet. Zasięg samego Butiku to ponad 160 sklepów zlokalizowanych w największych miastach Polski.

Agencja Semahead będzie odpowiadać za działania pozycjonujące (SEO) i kampanie reklamowe AdWords w Google. Głównym celem prowadzonej kampanii jest zwiększenie sprzedaży odbywającej się za pośrednictwem sklepu internetowego.

„E-Butik bardzo dynamicznie się rozwija. Chcemy pomóc temu procesowi i w miarę możliwości ułatwić użytkownikom Google jeszcze szybsze odnalezienie nas. Jest to o tyle istotne, że dla naszych klientek Internet, w tym właśnie wyszukiwarka Google, jest jednym z podstawowych kanałów zdobywania informacji na temat promocji, ubioru, czy ogólnie rzecz ujmując – stylu. Wiemy, że bez mocnej pozycji w Google będziemy marnować ogromny potencjał, stąd decyzja o nawiązaniu współpracy z agencją Semahead.” – dodaje Tomasz Strzelczyk, właściciel sklepu internetowego.

Współpraca została podjęta na czas nieokreślony.

Semahead

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.