Projekt Teatr Warszawa rozpoczyna nowy sezon – Portal PR - 24PR
Projekt Teatr Warszawa rozpoczyna nowy sezon

16.09.2013 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

W najbliższą środę 18 września w Hotelu Marriott odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie zaprezentowany repertuar premier i cykl wydarzeń Projekt Teatr Warszawa.O nowym sezonie opowiedzą założyciele teatru Agnieszka Kudelska i Robert Kudelski oraz aktorzy grający w premierowych spektaklach. Joanna Kurowska, Ewa Kasprzyk, Anna Korcz, Bartosz Żukowski, Olga Borys, Wojciech Majchrzak, Bartłomiej Kasprzykowski to tylko część aktorów zaproszonych na konferencję.
W tym sezonie Projekt Teatr Warszawa szykuje sporą dawkę wyjątkowych wydarzeń. Na początku pojawi się aż sześć premier w znakomitej obsadzie, m.in.: Desperatki – Anna Korcz, Joanna Kurowska, Bartosz Żukowski, Robert Kudelski. Frankie&Johnny – Olga Borys i Wojciech Majchrzak, Jędrusik i Villas na scenę – z brawurowymi kreacjami Joanny Kurowskiej i Ewy Kasprzyk oraz spektakl gościnny Pod niemieckimi łóżkami – Bartłomiej Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Bartosz Opania.

Nowy sezon to również nowe muzyczne cykle – Mistrzowie Piosenki (m.in. Edyta Geppert, Ewa Bem, Alicja Majewska) – Muzyczny Projekt (m.in. Kasia Kowalska) – i Aktorskie Recitale (m.in. Hanna Śleszyńska, Marian Opania).

Projekt Teatr Warszawa zaprasza także dzieci i młodzież do udziału w całorocznym cyklu Projekt Warsztat Młodego Aktora, a pod koniec września na gościny spektakl Akademia Pana Kleksa.

Nie zabraknie również wyjątkowych wydarzeń takich jak charytatywny dzień z Fundacją Chustka i Projekt Teatr Warszawa. Dzień Chustki pamięci Joanny Sałygi to spektakl dla dzieci, spektakl dla dorosłych, pokazy filmów Szkoły Wajdy (w tym film Joanna), oraz imprezy towarzyszące.

plakat_nowy_internet

Projekt Teatr Warszawa powstał w 2008 roku dzięki wspólnej pasji aktorskiego rodzeństwa Roberta i Agnieszki Kudelskich. Założyciele stworzyli teatr, skupiając się na najwyższej jakości wystawianych spektakli i koncertów. Począwszy od zapraszania do współpracy znanych i niezwykle utalentowanych artystów, a skończywszy na starannym doborze repertuaru,którego podstawą jest dobra literatura, tradycja teatralna przeplatana nowoczesnym spojrzeniem na sztukę. Projekt Teatr Warszawa nigdy nie zapomina o oczekiwaniach publiczności, dlatego stara się za każdym w każdym sezonie zaskoczyć pomysłem i nowymi adaptacjami.

Projekt Teatr Warszawa
ul. Wał Miedzeszyński 384
03-994 Warszawa
www.projektteatr.com

Commfort Group

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.