Galeria Handlowa „Karuzela” w Wodzisławiu Śląskim otwiera się 4 grudnia. – Portal PR - 24PR
Galeria Handlowa „Karuzela” w Wodzisławiu Śląskim otwiera się 4 grudnia.

30.11.2013 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Galeria Karuzela zlokalizowana jest w Centrum Wodzisławia Śląskiego, przy skrzyżowaniu ulic Witosa i Targowej. Obiekt znajduje się w zasięgu około 156 tyś mieszkańców miasta oraz okolic.

„Zapraszamy mieszkańców Wodzisławia do „Galerii Karuzela” już od 4 grudnia.  Oferta handlowa jest dopasowana do potrzeb klientów, które wnikliwie zbadaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Najemcy Galerii znajdują się na liście najbardziej pożądanych marek, dlatego jesteśmy przekonani, iż będzie to galeria uszyta na miarę ku satysfakcji najemców tam operujących – mówi Alina Pękalska z Retail Concept, która w pełni skomercjalizowała galerię.

Powierzchnia najmu w Karuzeli wynosi 6,4 mkw. Głównymi najemcami Galerii są Polomarket, Rossman, RTV Euro AGD, Pepco, Deichmann i Euro Apteka oraz sklepy sieci LPP: Reserved, Sinsay, Cropp, House i Mohito. Do dyspozycji klientów będzie około 220 miejsc parkingowych.

Budynek_i_otoczenie_01_bez_napisu

Komercjalizacją Galerii Karuzela zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca   się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.