Netizens wygrał przetarg na produkcję strony internetowej dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych – Portal PR - 24PR
Netizens wygrał przetarg na produkcję strony internetowej dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych

21.11.2013 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Interaktywny dom produkcyjny Netizens stworzył oparty na innowacyjnej technologii responsive portal, który działa pod adresem >www.wsip.pl. Całość jest dostępna również w wersji mobile.

Netizens nawiązał współpracę z Wydawnictwami Szkolnymi i Pedagogicznymi dzięki wygranemu przetargowi. Aktualnie Netizens współpracuję z WSiP przy obsłudze strony oraz nad innymi zleceniami.

Ze strony interaktywnego domu produkcyjnego za obsługę wydawnictw odpowiadają Aneta Kawiorska client service manager oraz Katarzyna Sobieraj key account manager

Interaktywny dom produkcyjny Netizens działa w obszarach: online advertising, mobile, interactive installations i software. Specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych i interaktywnych rozwiązań łączących światy on-line i off-line. Netizens obsługuje marki, agencje reklamowe i działy IT w Polsce i na świecie. Pracuje m. in. dla Leroy Merlin, Lexus, Edipresse, National Geographic,Findr Interactive, VPM

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.