SALES LINK dla marki Danone – Portal PR - 24PR
SALES LINK dla marki Danone

18.11.2013 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Agencja SALES LINK, specjalizująca się w kompleksowym wsparciu sprzedaży, wygrała przetarg na stworzenie KV oraz materiałów POS na potrzeby promocji konsumenckiej dla marki Actimel z portfolio Danone.

Actimel przygotowuje całe rodziny na aktywną zimę. W prowadzonej przez marketera akcji, za zakup opakowania produktu konsumenci otrzymają 10% rabatu na odzież i akcesoria do sportów zimowych w sklepach Decathlon. Dodatkowo, mogą oni zbierać punkty, za które dostaną wyjątkowe nagrody gwarantowane – jabłuszko do zjeżdżania po śniegu lub sanki. Każdy, kto zbierze minimum 20 punktów i zarejestruje się na stronie, weźmie także udział w losowaniu rodzinnych weekendów
w Karpaczu.

SALES LINK odpowiada za stworzenie KV i materiałów POS na potrzeby aktywacji. Prowadzona akcja potrwa do połowy grudnia 2013.

SALES LINK, część TBWA \ Group Poland,

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.