Cyber Kids on Real z brandingiem dla firmy energetycznej Kontakt Energia – Portal PR - 24PR
Cyber Kids on Real z brandingiem dla firmy energetycznej Kontakt Energia

13.12.2013 Kategoria: Gadżety. Autor: admin

Studio Cyber Kids on real, na zlecenie Kontakt Energia Sp. z o. o., opracowało.  koncepcję marki, nazwę, identyfikację wizualną oraz serwis internetowy nowej marki energii elektrycznej dla klientów indywidualnych.

Kontakt Energia to dynamicznie rozwijająca się firma energetyczna, niezależny sprzedawca oferujący energię elektryczną na terenie całej Polski. Kontakt Energia to firma z polskim kapitałem, której stabilność finansową gwarantuje lider spośród niezależnych firm z sektora energetycznego w kraju – AMB Energia S.A., a także pozostali udziałowcy – polskie fundusze inwestycyjne.

„W Polsce konkurencja na rynku energii elektrycznej i możliwość zmiany sprzedawcy energii jest relatywnie nowym zjawiskiem. Dzisiaj zaledwie 100 000 klientów indywidualnych zmieniło swojego sprzedawcę energii i to wyłącznie dzięki sprzedaży aktywnej. Np. na rynku brytyjskim co roku zmienia sprzedawcę 10% wszystkich odbiorców energii, podobnie na rynku niemieckim. Polski rynek ciągle zdominowany jest przez byłych monopolistów, wielkie koncerny energetyczne, które w ciągu ostatniego roku – dwóch podjęły próby pozycjonowania marek poprzez kampanie wizerunkowe – głównie telewizyjne. Na rynku panuje mała innowacyjność, a oferta produktowa jest homogeniczna, dlatego zależało nam aby wyróżnić się na tle naszych konkurentów – postawiliśmy na studio ze świeżym spojrzeniem na branżę ale też dużą świadomością i doświadczeniem w zakresie brandingu” – mówi Tomasz Sęk, Członek Zarządu AMB ENERGIA S.A.

Studio Cyber Kids on real opracowało:

  • koncepcję nazwy marki (w tym wartości i atrybuty marki, pozycjonowania i propozycji wartości oraz grupy docelowej),
  • identyfikację wizualną i księgę znaku,
  • www.kontaktenergia.pl

Cyber Kids on real będzie odpowiedzialne także za opracowanie materiałów promocyjnych.

Kontakt Energia Sp. z o. o. oferuje przyjazne Klientom warunki: niższe ceny energii elektrycznej, jasne zasady współpracy (czytelne faktury oraz krótkie i zrozumiałe umowy). Pracownicy Biura Obsługi Klienta: Opiekunowie Klienta, doradzają w wyborze oferty i w imieniu Klienta dopełniają wszystkich formalności. Na ofertę składają się produkty, które Klient może dopasować do swoich potrzeb, część produktów pozwala na pozyskanie dodatkowej tańszej energii, przez wyprodukowanie jej we własnym gospodarstwie domowym.

Cyber Kids on Real
Jesteśmy studiem kreatywnym pracującym w obszarach: branding, design, interactive, ATL. Aby zachować świeżość i innowacyjność w naszych realizacjach, równolegle z pracami dla naszych klientów tworzymy realizacje z pogranicza sztuki, dizajnu, technologii, projektów społecznych i kulturalnych, eksperymentujemy w tych obszarach. Nasze realizacje zostały nagrodzone w konkursach: KTR, Projekt Roku, Kreatura, MUST HAVE. Nasze prace i instalacje prezentowane są na Polskich oraz międzynarodowych wystawach, galeriach i festiwalach. www.cyberkids.pl  FB: <cyberkidsonreal.com

CommuniCanDo.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.