On Board PR Ecco Network promuje książkę Szymona Hołowni i Marcina Prokopa – Portal PR - 24PR
On Board PR Ecco Network promuje książkę Szymona Hołowni i Marcina Prokopa

04.12.2013 Kategoria: Książki. Autor: admin

W ramach współpracy z Wydawnictwem Znak, agencja On Board PR Ecco Network zajmuje się promocją najnowszej książki Szymona Hołowni i Marcina Prokopa pt. „Wszystko w porządku. Układamy sobie życie”.

Zakres obowiązków On Board PR Ecco Network obejmuje opracowanie koncepcji komunikacji książki w tym m.in. organizację spotkania autorskiego, na które zaproszeni zostali przyjaciele Szymona Hołowni i Marcina Prokopa i przedstawiciele świata mediów.

Współpraca z Wydawnictwem Znak jest kolejnym projektem z obszaru promocji kultury, za który odpowiedzialny jest zespół Aleksandry Lau z działu Retail & Entertainment, kierowanego przez Tomasza Lisa.  Doświadczenie
On Board PR Ecco Network w tym zakresie obejmuje m.in: promocję show „Projektanci na start” dla Fox Channels, kompleksową obsługę kanałów tematycznych History i Crime & Investigation czy launching serialu „Rzym” dla HBO.

Grupa wydawnicza Znak to dynamiczny rozwój i ponad pięćdziesiąt lat tradycji.
Od 1959 roku Znak stale poszerza swoje grono odbiorców, zaspokajając potrzeby piękna, wiedzy i rozrywki. W 2006 roku zostało założone Wydawnictwo Otwarte, które specjalizuje się w literaturze popularnej oraz jest inicjatorem platformy Woblink.
W związku z rozwojem firmy i stałym poszerzeniem jej oferty w 2010 roku zapadła decyzja o wydzieleniu w obrębie wydawnictwa trzech nowych marek: Znak, Znak Literanova i Znak Emotikon. Wszystkie te inicjatywy tworzą grupę, która wyrosła z jednego z największych i najbardziej prestiżowych polskich wydawnictw.

On Board PR Ecco Network. Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej agencję socialmediową Think Kong .

 

Grupa On Board Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.