Discover Golf z PGA Polska – Portal PR - 24PR
Discover Golf z PGA Polska

27.01.2014 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Agencja marketingu sportowego Discover Golf podpisała umowę o współpracy ze stowarzyszeniem trenerów i instruktorów golfa PGA Polska. Agencja zajmie się wdrożeniem i promocją akcji świadomościowej „Uczymy grać w golfa”, mającej na celu budowę wizerunku zawodu trenera golfa w Polsce zrzeszonego w PGA Polska. Dodatkowo, Discover Golf będzie świadczyć usługi z zakresu public relations oraz komunikacji w mediach społecznościowych na rzecz PGA Polska w sezonie golfowym 2014.

„PGA Polska i trenerzy zrzeszeni w jego strukturach to najskuteczniejsza droga dla golfisty do rozpoczęcia nauki i szybkiego osiągniecia rezultatów w golfie.
W trakcie realizacji kampanii będziemy starać się podkreślać to na każdym kroku. – mówi Michał Michałowski, General DirectorDiscover Golf.

Discover Golf

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.