Robert Korzeniowski reklamuje Suzuki – Portal PR - 24PR
Robert Korzeniowski reklamuje Suzuki

07.01.2014 Kategoria: Reklama. Autor: admin

W styczniu Suzuki Motor Poland przeprowadza intensywną kampanię reklamową crossovera SX4 S-CROSS, która obejmuje telewizję, radio i Internet. W kampanii występuje ambasador modelu Robert Korzeniowski, czterokrotny Mistrz Olimpijski.

Styczniowa kampania realizowana przez Suzuki Motor Poland promuje model SX4 S-CROSS w promocyjnym kredycie 3 x 33%.  Po zeszłorocznej kampanii wprowadzającej Suzuki SX4 S-CROSS na polski rynek, Suzuki kontynuuje współpracę z ambasadorem modelu – Robertem Korzeniowskim. Sportowiec ponownie wciela się w trzy role: sportowca, kierowcy jak i businessmana, podkreślając tym samym wszechstronny charakter Suzuki SX4 S-CROSS, funkcjonalny napęd na 4 koła ALLGRIP, oszczędność silnika, a także zwinność i przestronność samochodu.

SCROSS

– „Pierwsza kampania z udziałem Korzeniowskiego, zrealizowana w październiku 2013 roku, osiągnęła bardzo dobre wyniki. W przeprowadzonym badaniu świadomości marki respondenci kojarzą model S-CROSS jako nowoczesny samochód,  wyposażony w napęd na 4 koła, przeznaczony dla ludzi aktywnych.” – ocenia Jarosław Jędrzejewski, Dyrektor Działu Marketingu w Suzuki Motor Poland.

Reklama w internecie rozpoczęła się 6. stycznia, a od 13. stycznia w wybranych kanałach telewizji nadawane będą 30-sekundowe spoty. Ponadto, reklamy prezentujące zalety SX4 S-CROSS i napędu ALLGRIP w zimowych warunkach pojawią się w najpopularniejszych magazynach motoryzacyjnych. Za stworzenie koncepcji kampanii i produkcję odpowiada krakowska agencja Instytut Rozwoju Reklamy. Media zaplanował LOWE Media.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.