Wyrusz w świat z KLM – Portal PR - 24PR
Wyrusz w świat z KLM

29.01.2014 Kategoria: INNE. Autor: admin

KLM otwiera świat przed miłośnikami dalekich podroży. Już wkrótce, bo od 5 lutego br., będzie można upolować bilet w dobrej cenie do najbardziej odległych zakątków globu. Na liście proponowanych kierunków znajdą się słynne metropolie, przepiękne wyspy oblane turkusowymi morzami, a także malownicze, górskie miejscowości. Upusty będą porównywalne z wrześniową promocją KLM. Bilety lotnicze na długo wyczekiwanych trasach będzie można zakupić tylko przez 6 dni!

Na pewno każdy zainteresowany znajdzie w puli wyjątkowych miejsc coś dla siebie. Szczegóły oferty oraz lista dostępnych miast ogłoszone zostaną na specjalnej stronie www.6dniklm.plw dniu startu promocji – 5 lutego br. Aby nie przegapić akcji i upolować bilet w najlepszej cenie, warto na bieżąco śledzić zapowiedzi na Facebooku. Wszystkie oferty dostępne są również na bieżąco na stronie www.klm.pl.

Wyrusz w świat z KLM_1

Najnowsza oferta KLM w szczególności spodoba się osobom, dla których cena przelotu była do tej pory przeszkodą w dalekich podróżach. Lista dostępnych miast została przygotowana w oparciu o dotychczasowe preferencje podróżnych KLM. Jak zapewnia holenderski przewoźnik, znajdą się na niej zarówno bardzo popularne turystyczne kierunki, jak i mniej znane zakątki świata, które nie powinny zawieść także wytrawnych podróżników.

AIR FRANCE KLM 
Grupa AIR FRANCE KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie AIR FRANCE KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 103 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń. Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków.  AIR FRANCE KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 19 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o AIR FRANCE KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com .

Agnieszka Plewczyńska,

AIR FRANCE KLM Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.