Empik zaprasza na spotkanie z Anną Starmach – Portal PR - 24PR
Empik zaprasza na spotkanie z Anną Starmach

17.02.2014 Kategoria: Książki. Autor: admin

W najbliższy piątek, 21 lutego, warszawski salon Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odwiedzi Anna Starmach. Jurorka MasterChefa i gospodyni programu „Pyszne 25” odpowie na pytania swoich fanów oraz będzie podpisywać najnowszą książkę „Pyszne 25. Nowa porcja przepisów”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Anna Starmach jest absolwentką prestiżowej francuskiej szkoły Le Cordon Bleu. W swoich książkach i programie telewizyjnym pokazuje jak tanio i szybko wyczarować kulinarne arcydzieła, nie będąc mistrzem kuchni. W jej dotąd wydanych książkach kucharskich znajdziemy przepisy na dania, które można przyrządzić w czasie nie przekraczającym 25 minut oraz budżecie nie większym niż 25 złotych.

W pozycji „Pyszne 25. Nowa porcja przepisów” znajduje się 70 nowych przepisów prosto z kuchni Anny Starmach. Dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć swoich bliskich i wyczarować coś naprawdę wyjątkowego będzie ona świetną bazą oryginalnych i smacznych pomysłów. W książce zostało zawartych także 16 praktycznych porad, które pomogą amatorom gotowania osiągnąć kolejny stopień wtajemniczenia w sztuce kulinarnej.

Empik

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.