Hotel Matecznik – budujemy hotel z Natury – Portal PR - 24PR
Hotel Matecznik – budujemy hotel z Natury

24.02.2014 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Hotel Matecznik, powstający dumnie w Białowieży, sercu Krainy Żubra, przygotowuje się do wiosny i sezonu urlopowego. Do otwarcia obiektu pozostało tylko kilka miesięcy.

Wiosna to czas kiedy przyroda budzi się do życia. W puszczy rozprzestrzenia się zapach drzew i leśnych kwiatów. Ptaki śpiewają, a wiosenne słońce muska nasze twarze. Hotel Matecznik, który nie jest celem, a przystanią w wędrówce do Puszczy Białowieskiej i przewodnikiem po nieskażonej od wieków przyrodzie, również obudzi się do życia.

Kameralny charakter (35 pokoi), naturalna sezonowa kuchnia, Spa & Wellness, funkcjonalność biznesowa i życzliwi ludzie. To cechy opiekuńczego Matecznika.

Aktualnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe, ekipy robotników pracują w pocie czoła, a dział marketingu i managerowie opracowują pomysły na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu.

Otwarcie Hotelu Matecznik już 1 maja 2014 roku.

Hotel Matecznik wizualizacja

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.