HTC w świecie sztuki wspólnie z Katarzyną Zielińską i Teatrem ROMA – Portal PR - 24PR
HTC w świecie sztuki wspólnie z Katarzyną Zielińską i Teatrem ROMA

27.02.2014 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

26 lutego 2014 roku odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca nowe wydarzenie kulturalne jakim jest spektakl muzyczny „Sofia de Magico”, którego premiera zaplanowana jest na 1 marca 2014 roku.

Po sztuce „Berlin czwarta rano” to już kolejny projekt z udziałem Katarzyny Zielińskiej – tym razem przy udziale marki HTC – producenta m.in. telefonu HTC One, uznanego za najlepszy smartfon 2013 roku.

Dotychczas firma HTC wspierała bardzo mocno branżę modową poprzez wspólnie organizowane pokazy najnowszych kolekcji między innymi Łukasza Jemioła, duetu Paprocki&Brzozowski, Bohoboco czy Joanny Klimas. W tym roku HTC zdecydowało się na wspólne budowanie polskiej sceny teatralnej. Dzięki szerokiemu zaangażowaniu światowej marki technologicznej, widz ma szansę na zobaczenie tego wyjątkowego przedstawienia.

Sofia, którą gra Katarzyna Zielińska balansując na granicy jawy i snu, przeprowadza widzów przez pięć pokoi swojej wyobraźni. Marka HTC prowadzi widza dalej – poza wyobraźnią – do wyjątkowego świata funkcjonalności, również na pięciu poziomach:

  • Obrazu – HTC Zoe – pełna galeria żyjących zdjęć na najwyższej jakości matrycy
  • Dźwięku – HTC BoomSound – posiada dwa przednie głośniki stereo
  • Informacji – HTC BlinkFeed – czyli zawsze aktualny ekran główny,
  • Kształtu – zastosowanie modernistycznego wzornictwa i prostej formy
  • Wykonania – użycia najwyższej jakości materiału dla wygody i przyjemności użytkowania

Co łączy markę HTC i spektakl „Sofia de Magico”? Budowanie świadomości istnienia kilku światów jednocześnie. I tak dzięki partnerskiej symbiozie HTC i Katarzyny Zielińskiej, świat technologii jest nierozerwalną częścią świata sztuki, którą już niedługo będzie można podziwiać na deskach Teatru Roma.

SOFIA DE MAGICO proba w Teatrze Roma, 26.02.2014, fot. WBF

O HTC
Założona w 1997 roku HTC Corporation (HTC) jest producentem innowacyjnych i wielokrotnie nagradzanych urządzeń mobilnych. Portfolio firmy obejmuje smartfony oraz tablety. HTC przywiązuje wielką wagę do nowości technologicznych i atrakcyjnego designu swoich produktów. Celem jest tworzenie urządzeń, które dzięki licznym udogodnieniom, takim jak wyjątkowy interfejs HTC Sense™, stają się niezwykle przyjazne użytkownikowi. Firma notowana jest na giełdzie papierów wartościowych na Tajwanie (TSWE: 2498). Więcej informacji o HTC na stronie www.htc.com/pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.