magnifiCo mocno do przodu – Portal PR - 24PR
magnifiCo mocno do przodu

14.02.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja PR magnifiCo S.A. zanotowała dobry wynik na koniec czwartego kwartału 2013. Mimo wciąż osłabionej koniunktury w branży PR magnifiCo idzie do przodu, w znacznym stopniu wyrównując straty.

Ostatni kwartał 2013 roku zakończył się pozytywnie dla spółki magnifiCo, notowanej na NewConenct agencji PR. Spółka odnotowała zysk na poziomie 101.580 PLN, znacząco zmniejszając stratę powstałą w skali całego roku.

Rynek PR wciąż jeszcze odczuwa skutki osłabienia gospodarczego, jednakże agencja magnifiCo zamknęła czwarty kwartał 2013 przychodami w wys. 676.115 PLN za 3 ostatnie miesiące ubiegłego roku oraz 1.938.047 PLN narastająco, co oznacza, że czwarty kwartał był dla spółki zarówno korzystny, jak i pracowity.

MagnifiCo kontynuuje współpracę z dotychczasowymi klientami, jak również zdobywa nowe zlecenia, konsekwentnie realizując przyjętą strategię rozwoju.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.