Nowe osoby w Multum PR – Portal PR - 24PR
Nowe osoby w Multum PR

20.02.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Zespół wrocławskiej agencji Multum PR powiększył się o trzy stanowiska. Każda  z nowych osób posiada już wieloletnie doświadczenie agencyjne.

Stanowisko dyrektora zarządzającego objął Paweł Ciećkiewicz. Wcześniej przez 16 lat związany  z Polskim Radiem Wrocław, następnie z brytyjskim dziennikiem The Sun. Absolwent marketingu i zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz Podyplomowego Studium Kreowania Wizerunku Publicznego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Nową manager ds. PR została Anna Nowocień-Rega. Od wielu lat zaangażowana w działalność społeczną, odpowiadała za PR oraz marketing m.in. w Fundacji Rosa. Prowadzi także ogólnopolskie stowarzyszenie Klub Mamuśki. Mgr filologii polskiej, absolwentka Podyplomowych Studiów Dziennikarstwa i Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim.

Do zespołu dołączyła także Justyna Waliszak obejmując stanowisko specjalisty ds. PR. Wcześniej współpracowała z jedną z wrocławskich agencji, której pomagała przy projektach w zakresie obsługi klientów z branży budowlano-wnętrzarskiej. Odpowiadała także za kontakty z mediami. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Multum PR to wrocławska kreatywna agencja public relations działająca od 2008 roku. Siłą Multum PR jest doświadczenie jej pracowników i grona zaprzyjaźnionych konsultantów. Różnorodne zainteresowania, praca na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw z bardzo różnych branż: od przemysłu wydobywczego, przez sektor finansowy i medyczny, po IT gwarantują, że każda firma znajdzie w Multum PR odpowiedniego konsultanta.

 

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.