„Przesłuchania w ciemno” do IV edycji „The Voice of Poland” za nami – Portal PR - 24PR
„Przesłuchania w ciemno” do IV edycji „The Voice of Poland” za nami

17.02.2014 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

„Przesłuchania w ciemno” do kolejnej edycji programu „The Voice of Poland”, opartego na popularnym na całym świecie formacie telewizyjnym  – „The Voice”, zakończyły się 15 lutego. Polska wersja programu już trzy razy podbiła serca widzów i pomogła wielu utalentowanym wokalistom postawić pierwsze kroki w muzycznej karierze. Kto tym razem zachwyci Trenerów i publiczność?

Premiera czwartej edycji „The Voice of Poland” zbliża się wielkimi krokami. Już od 1 marca widzowie obserwować będą zmagania młodych wokalistów w walce o miano „Najlepszego głosu w Polsce”. W dniach 12-15 lutego uczestnicy, którzy przeszli ogólnopolskie castingi, zaprezentowali swoje umiejętności przed Trenerami podczas tak zwanych „Przesłuchań w ciemno”. Tak samo jak w poprzednich edycjach, wokaliści byli oceniani wyłącznie na podstawie głosu, gdyż Trenerzy wysłuchali ich wykonów odwróceni do nich plecami. Wykonawców mogli zobaczyć dopiero w momencie, kiedy zdecydowali się zostać ich trenerami. Dzięki temu na ich wybór nie miał wpływu wygląd czy też zachowanie sceniczne uczestników, a do kolejnego etapu przeszły wyłącznie największe talenty wokalne.

Wydawać by się mogło, że wraz z kolejnymi edycjami programu coraz rzadziej będą pojawiać się uczestnicy, którzy wprawią Trenerów w zachwyt. Nic bardziej mylnego! Poziom „Przesłuchań w ciemno” do IV edycji programu był zaskakująco wysoki, a przyczynili się do tego nie tylko polscy, ale też zagraniczni wokaliści.  Na scenie pojawili się przedstawiciele Meksyku, Ukrainy, Belgii i Białorusi, a nawet Republiki Naddniestrzańskiej. Kto z nich zostanie następcą Damiana Ukeje, Natalii Sikory i Mateusza Ziółko, widzowie przekonają się już wkrótce.

Zmianą, która towarzyszy nowej edycji, jest odświeżony skład trenerski. Chociaż Trenerzy nie współpracowali jeszcze w takiej kombinacji, każdy z nich zasiadał wcześniej na fotelu Trenera „The Voice of Poland”. Widzowie ponownie zobaczą Marię Sadowską, Marka Piekarczyka oraz członków zespołu Afromental – Tomsona i Barona. Miejsce Edyty Górniak zajmie Justyna Steczkowska, która jest dobrze znana widzom z roli Trenera drugiej edycji programu.

Premiera „The Voice of Poland” już w sobotę, 1 marca, tylko na TVP2.

Agencja PR magnifiCo

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.