Vision Group uruchamia dział szkoleń – Portal PR - 24PR
Vision Group uruchamia dział szkoleń

18.02.2014 Kategoria: Szkolenia. Autor: admin

Agencja Vision Group uruchomiła dział szkoleń. Ich zakres obejmuje m.in.: media relations, public affairs, zarządzanie komunikacją podczas kryzysu oraz social media. Agencja przygotowała także specjalną propozycję szkoleniową dla firm z sektora zdrowotnego.

Nowym działem pokieruje Marcin Graczyk, były dziennikarz TOK FM, dotychczas prowadzący własną działalność szkoleniową pod marką Ghost Communication.
– Stworzyliśmy w pełni profesjonalną ofertę szkoleń, która dostosowana jest do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Nasz spojrzenie na ten projekt jest znacznie szersze niż typowe podejście do szkoleń komunikacyjnych, oferowanych przez większość agencji PR. Od innych propozycji rynkowych odróżnia nas doświadczenie trenerów, którzy są jednocześnie praktykami consultingu PR od wielu lat i uczestniczyli w prowadzeniu wielu, zazwyczaj bardzo trudnych projektów komunikacyjnych – tłumaczy Jarosław Nyk, prezes Vision Group.

Szkolenia – zarówno otwarte jak i zamknięte ruszają w marcu 2014 r.

www.visiongroup.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.