Wybrano zarząd Związku Firm Public Relations – Portal PR - 24PR
Wybrano zarząd Związku Firm Public Relations

12.02.2014 Kategoria: Organizacje. Autor: admin

11 lutego 2014 r. w siedzibie Związku Firm Public Relations odbyło się wyborcze Walne Zgromadzenie Członków ZFPR. W trakcie obrad przedstawiono sprawozdanie z działalności organizacji w 2013 r. oraz dokonano wyboru składu zarządu Związku Firm Public Relations na kolejną kadencję oraz przedstawicieli ZFPR w Radzie Etyki Public Relations.

Zgodnie ze Statutem, w wyniku tajnego głosowania, prezesem zarządu ZFPR został ponownie wybrany Norbert Ofmański, na wiceprezesów zostali wybrani: Julia Kozak, która również zasiadała w zarządzie w poprzedniej kadencji, Jakub Dmitrowski, do tej pory zasiadający w Radzie Związku Firm Public Relations oraz Grzegorz Miller. Zarząd jest wybierany na 2-letnią kadencję – 2014-2016.

W wyniku głosowania Związek Firm Public Relations będzie reprezentowany w Radzie Etyki Public Relations przez Magdalenę Zmysłowską oraz Joannę Delbar. Kadencja pracy w REPR trwa 2 lata.

Związek Firm Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.