Monika Tarka i Robert Kilen w Fokus TV – Portal PR - 24PR
Monika Tarka i Robert Kilen w Fokus TV

27.03.2014 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Monika Tarka i Robert Kilen, znani z porannego show „Z parą od rana” w Radiu WAWA, pojawią się na antenie kanału Fokus TV z codziennym magazynem poradnikowo-rozrywkowym „Para daje radę”. Program nadawany będzie od poniedziałku do piątku, z premierą w godzinach popołudniowych i powtórką w porannych.

Od kilkunastu lat jesteśmy parą w życiu prywatnym i w pracy. Jak każdy zmagamy się z codziennymi problemami. Wiadomo, w każdym związku czasami się zgadzamy ze sobą, a czasem kłócimy. Zapewniam, że będzie iskrzyło również w programie. Zamierzamy z widzami podzielić się naszą dobrą energią i pokazać, że każdy dzień można starać się przeżyć z uśmiechem. Gdy ten uśmiech pojawi się na twarzach oglądających nasz program będę wiedział, że Para dała radę! – mówi Robert Kilen.

„Para daje radę” to nowoczesny program poradnikowo-rozrywkowy. Zamierzamy w nim pokazać, że ze wszystkim można sobie poradzić, zachowując dużą dawkę humoru i dystans do samego siebie. Jesteśmy dwoma żywiołami, mamy różne spojrzenia na świat i odmienną wrażliwość. Nasz program będzie błyskotliwą mieszanką wybuchową wzbogaconą cennymi radami – dodaje Monika Tarka.

„Para daje radę” to nowoczesny, inteligentny i dynamicznie realizowany magazyn poradnikowo-rozrywkowy, podejmujący tematy uniwersalne, bliskie ludziom w codziennym życiu. W prosty i lekki sposób, w przyjacielskiej atmosferze będzie dostarczał widzom informacji i porad. W programie będą poruszane następujące tematy: zdrowie, uroda, bezpieczeństwo, dom, finanse domowe, relacje w rodzinie, wychowanie dzieci, zwierzęta domowe, pojawi się też kącik ogrodniczy i podróżniczy. Producentem wykonawczym magazynu „Para daje radę” jest Dorota Wawryniuk.

„Para daje radę” to kolejna produkcja własna kanału Fokus TV. W połowie marca rozpoczęły się zdjęcia do programów edukacyjnych „Wehikuł czasu” i „A to ciekawe!” oraz do serii autorskiej Radka Kotarskiego „Tajemnice historii”.

FOKUS TV to nowa bezpłatna telewizja o profilu edukacyjno-poznawczym. Jej start zaplanowano na 28 kwietnia 2014 roku.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.