Warsztaty Mamo To Ja – Portal PR - 24PR
Warsztaty Mamo To Ja

14.03.2014 Kategoria: Szkolenia. Autor: admin

Już 17. marca  po zimowej przerwie ruszają ponownie bezpłatne Warsztaty Mamo To Ja. Warsztaty są cyklem bezpłatnych spotkań kierowanych do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat. Tylko w 2013 roku odbyło się ponad 60 spotkań, w których wzięło udział ponad 10 tysięcy uczestników!

Podczas  spotkań zaproszeni specjaliści podzielą się z Wami wiedzą na różne tematy związane z pielęgnacją i rozwojem maleństwa, dietą oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem dziecka.

Ale warsztaty to nie tylko porcja rzetelnej wiedzy, ale także atrakcyjne konkursy i fantastyczne upominki przygotowane przez Sponsorów.

Wiosną Warsztaty odbędą się aż w 19 miastach na terenie całej Polski. Tylko w marcu mieszkańcy 4 miast będą mieli okazję uczestniczyć w Warsztatach Mamo To Ja (Kielce  – 17.3, Radom – 18.3, Lublin – 21.3, Rzeszów – 24.3).

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” (11.00-14.30) zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat:

  • Pielęgnacji skóry dziecka już od pierwszego dnia życia.
  • Kolki niemowlęcej – przyczyn, rozpoznawania oraz leczenia.
  • Żywienia dzieci po 1. roku życia.
  • Bliskości i chustonoszenia.
  • Pierwszej pomocy (zakrztuszenia i resuscytacja).

Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne oraz punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w Bloku „Będę Mamą” (17.00-20.30) poruszane będą zagadnienia związane z:

  • Żywieniem niemowląt.
  • Bezpiecznym transportem niemowląt.
  • Ochroną, rozwojem i wspieraniem dziecka  już od poczęcia.
  • Pierwszą pomocą (zakrztuszenia i resuscytacja) lub nowoczesną pielęgnacją noworodka.
  • Komórkami macierzystymi.

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe, akcesoria i kosmetyki dla mam i dzieci.

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy mogą zarejestrować się na stronie: http://warsztaty.mamotoja.pl

Patronem medialnym spotkań są: www.baby-shower.pl, www.happytv.pl, www.babyonline.pl,  www.miastodzieci.pl, www.streetcom.pl, www.niania.pl

Katarzyna Pawłowska
Opiekun Klienta Pawłowska Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.