Liga mistrzów w VOD Heinekena – Portal PR - 24PR
Liga mistrzów w VOD Heinekena

09.04.2014 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Piłkarskie emocje Ligi Mistrzów UEFA w streamingu w jakości HD, dla wszystkich kibiców jedynie za koszt… piwa! Dedykowany serwis VOD marki Heineken, to miejsce gdzie każdy kibic może oglądać na żywo wszystkie mecze fazy pucharowej UEFA Champions League. Wystarczy wpisać kod umieszczony pod kapslem lub zawleczką Heinekena, by oglądać transmisję wszystkich meczów online.

Usługi VOD cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Znacznie chętniej decydujemy się na to by oglądać programy telewizyjne w czasie i miejscu, które są dla nas wygodne, bez konieczności przywiązania się do ekranu telewizora. Dzięki temu możemy pogodzić, często sprzeczne, interesy różnych domowników. Dzięki serwisowi liga.heineken.pl, w tym sezonie, każdy kibic będzie mógł nie tylko cieszyć się oglądaniem swojej ulubionej drużyny, ale również będzie miał szansę powalczyć o cenne nagrody, dzięki marce Heineken, wieloletniemu sponsorowi UEFA Champions League.

Wojciech Bogusz, Marketing Manager Heineken, w Grupie Żywiec, powiedział: „Liga Mistrzów to emocje sportowe na najwyższym poziomie, które każdego roku gromadzą miliony fanów przed ekranami telewizorów. Jednak tylko skromna część tych rozgrywek jest ogólnodostępna. Postanowiliśmy wykorzystać to, że Heineken jest globalnym sponsorem Ligi Mistrzów i zaoferować polskim miłośnikom piłki nożnej dostęp do wszystkich meczów fazy pucharowej, jedynie za koszt butelki lub puszki piwa Heineken”.

Na serwisie liga.heineken.pl, można obejrzeć wszystkie mecze fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Do wyboru są trzy opcje cenowe, jednak najkorzystniejsza z nich to możliwość opłacenia transmisji za kod spod kapsla lub zawleczki dowolnego Heinekena. Po wpisaniu kodu uzyskujemy dostęp do transmisji wybranego meczu w jakości HD. Możemy wpisać też kilka kodów naraz, by po zalogowaniu się mieć dostęp do wszystkich meczów.
Mecze transmitowane są w jakości dostosowanej do prędkości łącza, jednak nawet rozdzielczość full HD nie stanowi problemu przy najniższych prędkościach oferowanych przez większość sieci kablówkowych. Ciekawostką jest funkcja „Oglądaj od początku”, dzięki której możemy obejrzeć retransmisję meczu w czasie rzeczywistym lub cofnąć się do wybranej akcji, by następnie z powrotem oglądać mecz na żywo.

Transmisje poprzedzone są studiem meczowym „Droga do Finału”, w którym można posłuchać komentarzy ekspertów, poznać ich typy przed każdym spotkaniem oraz obejrzeć najciekawsze momenty meczów. Do udziału w tym przedsięwzięciu, prowadzący Michał Pol zaprosił dotychczas m.in. Macieja Szczęsnego, bramkarza, byłego reprezentanta Polski i ojca gwiazdy Arsenalu – Wojtka Szczęsnego

VOD to jednak nie jedyny magnes przyciągający fanów emocji sportowych na najwyższym poziomie. Dodatkowym elementem strony liga.heineken.pl jest interaktywna gra „Wszystkie drogi prowadzą do Finału”, w której każdy kibic ma szansę wygrać wyjazd na Finał Ligi Mistrzów do Lizbony. Zasady gry są proste – gracz przeniesiony zostaje do miast, które uczestniczą w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Podczas jednej gry odwiedza trzy miasta, w których – korzystając ze wskazówek – musi odpowiedzieć na trzy pytania. W finałowej fazie, otrzymuje jeszcze jedno pytanie otwarte i na tej podstawie staje do gry o bilety na finały Ligi Mistrzów, konsole PlayStation 4 i pięciolitrowe kegi Heinekena. Promocja trwa do 24 maja 2014 roku.

Grupa Żywiec S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.