Mobica oferuje 100 miejsc pracy dla programistów w Lublinie – Portal PR - 24PR
Mobica oferuje 100 miejsc pracy dla programistów w Lublinie

13.04.2014 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Mobica Ltd., brytyjska spółka informatyczna, otworzy w Lublinie swoje piąte biuro w Polsce. W placówkach w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie pracuje już 600 programistów realizujących projekty dla klientów z całego świata.

W biurze przy ulicy Tomasza Zana trwa rekrutacja, a plany spółki przewidują zatrudnienie na miejscu zespołu liczącego 100 osób. Mobica poszukuje w Lublinie zarówno testerów oprogramowania jak i programistów i planuje zbudować dwa zespoły: specjalizujący się w technologiach mobilnych oraz zapewnienia jakości.

Wiążemy duże nadzieje z obecnością w Lublinie – mówi Tomasz Krawczyński, Dyrektor Zarządzający Mobica – to miasto akademickie, a absolwenci najbardziej nas interesujących kierunków informatycznych często znajdowali do tej pory pracę w Warszawie. My oferujemy im konkurencyjne wynagrodzenie za pracę przy niezwykle interesujących projektach tutaj na miejscu. Co prawda szukamy przede wszystkim osób z doświadczeniem, które od razu odnajdą się w prowadzonych przez nas projektach, ale nie wykluczamy w przyszłości budowy programu współpracy z lokalnymi uczelniami. – dodaje Krawczyński.

Mobica Ltd. tworzy oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizuje projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego i wielu innych. Do lubelskiego biura będzie rekrutować programistów Java/Android, osoby z doświadczeniem w pracy na platformie iOS (programowanie w objective-C), developerów JEE (Java for web services), programistów operujących językami skryptowymi (Ruby on Rails, Python/Django). W niedalekiej przyszłości spółka może  potrzebować, podobnie jak w innych biurach, doświadczonych inżynierów C/C++.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.