Akcelerator biznesu otwarty dla start-upów – Portal PR - 24PR
Akcelerator biznesu otwarty dla start-upów

08.05.2014 Kategoria: Szkolenia. Autor: admin

O tym, jak zmienia się świat start-upów opowie w najbliższy piątek, 9 maja prezes Polski Przedsiębiorczej – Dariusz Żuk. Właśnie tego dnia start-upy w całej Polsce będą mogły bezpłatnie sprawdzić ekosystem Business Link. Podczas najbliższego, piątkowego Business Trainingu dla start-upów zabiorą głos prezes Polski Przedsiębiorczej – Dariusz Żuk oraz Manager Business Link Warszawa – Izabela Górska, którzy wspólnie odpowiedzą na pytanie „How we change the World?”. W trakcie wydarzenia odbędzie się również sesja case study, na której zostaną zaprezentowane sukcesy firm będących częścią ekosystemu Polski Przedsiębiorczej. Spotkanie będziemy miało formę Open Day dla start-upów – każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z Perfekcyjnej Formuły ekosystemu Business Link, a w tym: dostępu do bazy wiedzy o akceleracji, warsztatów z praktykami, spotkań z ludźmi sukcesu, nieograniczonego dostępu do przestrzeni coworkingowej i designerskich sal spotkań, strefy relaksu oraz szybkiego Internetu. O godzinie 19:00 rozpocznie się cześć networkingowa wydarzenia, podczas której w mniej oficjalnej atmosferze uczestnicy będą mogli porozmawiać i wymienić się swoimi doświadczeniami. – Wspólnie z Dariuszem Żukiem chcielibyśmy przedstawić sukcesy startupów z naszego akceleratora Business Link Warszawa. Być może uda nam się kogoś zainspirować do spróbowania swoich sił w biznesie i stworzenia globalnej marki przy naszej drobnej pomocy – zapowiada Górska.

Dariusz Żuk jest prezesem Polski Przedsiębiorczej, współtwórcą Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Business Link oraz funduszu AIP Seed Capital. W 2013 roku został odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Jest założycielem i wieloletnim prezesem Studenckiego Forum BCC, a obecnie ministrem przedsiębiorczości w Gospodarczym Gabinecie Cieni BCC.

Spotkanie Business Training zorganizowane jest w ramach Formuły Wiedzy, który jest jednym z trzech elementów Perfekcyjnej Formuły dla start-upów w ekosystemie Business Link. Business Training to warsztaty i szkolenia z praktykami biznesu, dzięki którym można systematycznie zbierać wartościowy know-how i wymieniać doświadczenia.

Rejestracja

Business Link Warszawa

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.