Nowe marki w FACTORY Warszawa Ursus – Portal PR - 24PR
Nowe marki w FACTORY Warszawa Ursus

15.07.2014 Kategoria: Handel. Autor: admin

Rossmann, Giacomo Conti, Volcano, Geox, Digel, Gabor, i Hi-Tec – to nowe marki, które otworzą swoje salony w rozbudowywanym obecnie centrum FACTORY Warszawa Ursus, należącym do Grupy NEINVER. Po zakończeniu prac, na dodatkowych ponad 6,000 m² powierzchni powstanie kolejnych 30 sklepów. Budowany jest parking podziemny. Gruntownie zmodernizowana zostanie również  dotychczasowa część centrum.

Dzięki rozbudowie mamy możliwość pozyskania nowych najemców z sektorów: sport, moda męska, moda mieszana i dzieci. Planujemy również otwarcie restauracji. Naszym założeniem jest stworzenie komplementarnej, konkurencyjnej oferty dla klientów FACTORY Warszawa Ursus – mówi Marta Wybrańska, Leasing Director w firmie NEINVER.

Po zakończeniu prac związanych z rozbudową,  FACTORY Warszawa Ursus oferować będzie łącznie 110 salonów popularnych marek polskich i międzynarodowych.

Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu tego roku i potrwają do września 2015. W czasie ostatnich trzech miesięcy zbudowany został nowy parking naziemny. Zaawansowane są prace przy budowie parkingu podziemnego. Łącznie powstanie prawie 1 tys. miejsc dla samochodów.

FACTORY Warszawa Ursus w nowej odsłonie zyska nowoczesny design w środku i na zewnątrz. Gruntownie zrewitalizowana zostanie także dotychczasowa część centrum outlet.

Mimo zaawansowanych prac budowlanych, FACTORY Warszawa Ursus działa bez zmian, w dotychczasowych godzinach otwarcia.

FACTORY Warszawa Ursus to pierwsze centrum outlet w Polsce, powstałe w 2002 roku w południowo- zachodniej części miasta. Od początku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów Warszawy i okolicznych miejscowości. Prowadzona właśnie rozbudowa ma sprzyjać utrzymaniu silnej pozycji centrum na rynku.

Grupa NEINVER jest największym operatorem centrów outlet w Polsce i Hiszpanii oraz drugim w Europie. Centra FACTORY Outlet w Polsce są zlokalizowane w czterech największych miastach: Warszawa (Ursus i Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków. Każdego roku gromadzą kilkanaście milionów klientów.

 NEINVER Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.