SodaStream nowym klientem agencji Comfitura – Portal PR - 24PR
SodaStream nowym klientem agencji Comfitura

01.07.2014 Kategoria: Marketing internetowy. Autor: admin

Agencja interaktywna Comfitura (należąca do Focus Media Group) wygrała przetarg firmy Navo Polska Grupa Dystrybucyjna (Navo PGD) na kompleksową obsługę marki SodaStream w zakresie digital i social media.

SodaStream to marka ekspresów do napojów gazowanych – urządzeń do samodzielnego nasycania wody dwutlenkiem węgla, który ma pozwalać w krótkim czasie przygotować świeżo gazowaną wodę lub napój smakowy (po dodaniu syropu). Navo PGD jest wyłącznym dystrybutorem ekspresów SodaStream w Polsce.

Comfitura w ramach współpracy będzie odpowiedzialna całościowo za działania digitalowe SodaStream, również za przygotowanie oraz realizację działań komunikacyjnych i reklamowych w internecie, a także za obecność produktów marki SodaStream w mediach społecznościowych (które obejmują m.in. prowadzenie polskiego profilu SodaStream na Facebooku).

– Dystrybutor ekspresów SodaStream powierzył nam realizację działań interaktywnych w obszarze promocji i komunikacji marki, jednak to nie wszystko. Aktualnie bardzo intensywnie pracujemy nad projektami, które zapewnią dostępność produktów i akcesoriów SodaStream w nowoczesnych kanałach sprzedaży, m.in. w największych sklepach internetowych – mówi Paweł Świerszcz, dyrektor zarządzający w agencji Comfitura.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Comfitura – agencja interaktywna oferująca kompleksowe i eksperckie podejście do wszystkich działań promocyjnych w sieci. Dzięki ogromnej wiedzy o specyfice działań interaktywnych i kreatywności w tworzeniu rozwiązań z tego obszaru, dostarcza swoim klientom nietuzinkowe kampanie, serwisy i aktywności na portalach społecznościach. Comfitura jest częścią grupy agencyjnej Focus Media Group – Agencji Roku Marketingu Zintegrowanego 2012 wg Millward Brown oraz wydawcy „Media i Marketing Polska”. Więcej informacji: www.comfitura.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.