Lotnisko Chopina udostępnia darmowy i nielimitowany Internet – Portal PR - 24PR
Lotnisko Chopina udostępnia darmowy i nielimitowany Internet

23.08.2014 Kategoria: Internet. Autor: admin

Lotnisko Chopina uruchomiło bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci wifi. Może z niego skorzystać każdy, kto przebywa w terminalu dworca lotniczego.

Dotychczas lotnisko oferowało bezprzewodowy Internet jedynie na okres 30 minut. Wymagało to pobrania specjalnego kodu i logowania się za pośrednictwem dedykowanej strony. Z dostępu do Internetu mogli korzystać tylko pasażerowie dysponujący kartą pokładową.

Obecnie dostęp do bezpłatnego i nielimitowanego Internetu ma każdy, także osoba, która odprowadza kogoś na samolot. Nie wymaga to logowania ani ponoszenia żadnych opłat. Nie ma też limitu korzystania z dostępu do sieci (po 2 godzinach połączenie zostanie przerwane z powodów technicznych, ale natychmiast można połączyć się ponownie).

– Uznaliśmy, że dostęp do Internetu jest w dzisiejszych czasach naturalną potrzebą osób podróżujących i dlatego zdecydowaliśmy się go ułatwić. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i podnosimy jakość obsługi na lotnisku – mówi Radosław Paruzel, zastępca dyrektora Lotnisku Chopina.

Aby nawiązać połączenie wystarczy w laptopie lub w telefonie kliknąć odpowiednią ikonkę oznaczającą Internet, wybrać sieć o nazwie „Chopin-Airport”, a następnie zaakceptować regulamin i wpisać swój adres e-mail.

– Jesteśmy jednym z pierwszych lotnisk w Europie, które oferuje bezpłatny i nielimitowanym dostęp do sieci. Większość portów zapewnia dostęp płatny, lub limitowany – mówi Radosław Paruzel.

Rzecznik Prasowy Lotniska Chopina                                 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.