Nowa wersja The Bat – Portal PR - 24PR
Nowa wersja The Bat

30.08.2014 Kategoria: Internet. Autor: admin

Firma Ritlabs wprowadziła na rynek najnowszą wersję The Bat! 6.6 z obsługą ekranów dotykowych, szybszym działaniem i sprawniejszym sortowaniem treści.

Windows Touch i szybkość działania

Nowa wersja bezpiecznego klienta pocztowego The Bat! 6.6 wspiera technologię Windows Touch na komputerach i laptopach z ekranem dotykowym tak samo, jak na urządzeniach hybrydowych i tabletach z Windows 8.

Program The Bat! może teraz o wiele szybciej obsługiwać duże ilości danych. Używanie programu przez wiele godzin i wysyłanie bardzo dużej liczby maili nie wpływa na ogólną szybkość i wydajność komputera. Proces tworzenia kopii zapasowej w programie The Bat! zajmuje znacznie mniej czasu i nie obciąża procesora komputera.

Jeszcze lepsze sortowanie informacji

Deweloperzy Ritlabs ulepszyli sortowanie wiadomości w wątki, które jest jedną z najczęściej używanych funkcji w programie. Wiadomości z jednego adresu mailowego, ale od różnych nadawców teraz zgrupowane są w jednym wątku, co ułatwia odnalezienie potrzebnych informacji.

W nowej wersji The Bat! 6.6 ulepszono również wsparcie RSS i dodano wersje 0.91, 0.92 i 1.0. Użytkownicy mogą przeczytać krótkie podsumowanie wiadomości, a także całe strony tak, jakby oglądali je w przeglądarce internetowej.

ORFO 2014 – sprawdzanie pisowni w językach obcych

Użytkownicy klienta pocztowego The Bat! mają teraz możliwość korzystania z zewnętrznego systemu sprawdzania pisowni ORFO 2014 (program ten obsługuje m.in. następujące języki: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański czy rosyjski). ORFO jest na licencji shareware i oferuje więcej funkcji niż wbudowany słownik. Gdy użytkownik wpisuje nowe słowo, system analizuje je i sugeruje część mowy oraz warianty deklinacji i koniugacji.

Dodatkowo program The Bat! wyświetla poprawnie wiadomości z Azji Wschodniej, które zawierają chińskie, japońskie i koreańskie znaki, nawet jeśli nadawcy programu użyli ich z naruszeniem normy ISO-2022.

Ceny i aktualizacje

The Bat! 6.6 Home Edition kosztuje 19,95 euro. The Bat! 6.6 Professional Edition, który zawiera przenośną wersję The Bat! Voyager kosztuje 39,95 euro.

Użytkownicy, którzy kupili program The Bat! po 26 września 2013 r. mogą korzystać ze wszystkich wersji The Bat! 6.xx, w tym także z najnowszej 6.6 bez dodatkowych kosztów. Licencje zakupione w dniu lub przed 25 września 2013 r. można uaktualnić do programu The Bat! v6 po obniżonej cenie.

Więcej informacji na temat warunków licencji i aktualizacji: http://www.ritlabs.com/en/products/thebat/order.php

The Bat! 6.6, jak również inne produkty Ritlabs są dostępne do pobrania na stronie: http://www.ritlabs.com/en/products/thebat/download.php

Ritlabs SRL

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.