Nowy gracz na rynku HR – Portal PR - 24PR
Nowy gracz na rynku HR

04.08.2014 Kategoria: Rynek pracy. Autor: admin

Wrocławski Broker HR to nowa firma, świadcząca usługi rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla młodych osób, dopiero wkraczających na rynek pracy i chcących zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, jak i dla osób szukających nowych wyzwań zawodowych.

Podeszliśmy strategicznie do potrzeb rynku i dostrzegliśmy niszę do zagospodarowania. Oferujemy niestandardowe podejście, tj. poznajemy klienta od środka, definiujemy istotne z punktu widzenia biznesu, prowadzonego przez klienta, obszary przy tworzeniu profili kandydatów. To pozwala wyjść poza schemat postrzegania potencjalnego pracownika. Dopasowujemy model rekrutacji tak, aby uzyskać efekt, który zadowoli zarówno pracodawcę, jak i pracownika. – mówi Marcin Skarżyński z Broker HR.

Broker HR oferuje także model rekrutacyjny, który minimalizuje coraz częściej spotykany w wielu branżach problem rotacji personelu. Autorski program, opracowany przez Broker HR, pomaga dopasować kandydatów nie tylko do aktualnych, ale również do przyszłych potrzeb pracodawców.
Bazując na doświadczeniu IT, firma nie tylko aktywnie wspiera sam proces rekrutacji, ale także pomaga dostosować pakiet benefitów pod charakterystyczne potrzeby tej branży. Dzięki wiedzy doświadczonych specjalistów, Broker HR wyłania najlepszych pracowników z rynku, dlatego też w procesie rekrutacji skupia się dodatkowo na kreatywności kandydatów. Dzięki zastosowaniu takiego modelu, wybrani zostają pracownicy z dużym potencjałem, którym zapewniana jest ścieżka rozwoju zawodowego dopasowana do indywidualnych predyspozycji. Poprzez znajomość tendencji oraz problemów korporacyjnych firma wspiera zmianę podejścia do pracownika i sprawia, że pracodawcy stają się elastyczni. To wszystko daje doskonały efekt w postaci zgranej kadry.

Serwis internetowy prowadzony przez Broker HR umożliwia zamieszczenie CV w bazie, pozwalającej na precyzyjne dopasowanie do profilu potencjalnego pracodawcy. Pomysłodawcy projektu poprzez współpracę z ośrodkami edukacyjnymi, oferują także szkolenia dla kandydatów odpowiadające rzeczywistym wymaganiom różnych gałęzi biznesu. 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dysponującym innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu. Zapewniamy kontakt pomiędzy rozwijającymi się firmami i kandydatami na stanowiska różnego szczebla w strukturze organizacyjnej. Nasza wiedza i doświadczenie są kluczowe wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i precyzja w opracowaniu strategii personalnych. – dodaje Marcin Skarżyński.

Dla wszystkich, którzy rozpoczynają poszukiwanie pierwszej pracy, firma rozpoczęła od 1 sierpnia prowadzenie bloga eksperckiego: http://www.blog.brokerhr.pl
Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie: http://www.brokerhr.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.