PIMEDIA poprowadzi kampanie dla Ministerstwa Zdrowia i Lasów Państwowych – Portal PR - 24PR
PIMEDIA poprowadzi kampanie dla Ministerstwa Zdrowia i Lasów Państwowych

04.08.2014 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

W ostatnim tygodniu rozstrzygnięte zostały dwa przetargi dla Ministerstwa Zdrowia i Lasów Państwowych. Obie kampanie realizować będzie katowicki dom mediowy PIMEDIA Group.

W ramach podpisanej umowy z Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych PIMEDIA odpowiada m.in. za zaplanowanie kampanii, zakup mediów oraz kreację. Projekt Ochrona obszarów leśnych w ramach sieci Natura 2000 to szeroko zakrojona akcja, której celem jest propagowanie ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza obszarów leśnych.

Celem kampanii prowadzonej dla Ministerstwa Zdrowia jest przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii informacyjnej mającej na celu upowszechnienie problematyki starzenia się społeczeństwa.

Planując kampanie kierowaliśmy się maksymalizacją zasięgu oraz precyzyjnym doborem nośników – mówi Anna Gładoch senior project manager w PIMEDIA Group.

Działania prowadzone będą m.in. w internecie, prasie oraz radiu. Cieszymy się, że koncepcja naszej kampanii znalazła uznanie, tym bardziej, że mieliśmy mocną konkurencję m.in. domy mediowe Equinox czy Initiative – dodaje Przemek Kozok managing director PIMEDIA Group.

Wartość realizowanych projektów przekracza 1,5 mln złotych.

Zarząd Dróg Miejskich – kampania społeczna

Razem z Agnieszką Szulim i Pawłem Płuską wspieramy kampanię społeczną „Bądź bezpieczny – załóż odblask”.

Poprzez filmy informacyjne chcemy zwrócić uwagę przede wszystkich na bezpieczeństwo motocyklistów na drogach. Jeden odblask potrafi uratować życie, chcemy to uświadomić wszystkich miłośników jednośladów. Warto o tym pamiętać zwłaszcza wyruszając na wakacyjne wojaże.

Cieszymy się, mogąc dzielić się naszym doświadczeniem biorąc udział w tak ważnym społecznie projekcie – mówi Przemek Kozok z PIMEDIA.

PIMEDIA odpowiada za zakup powierzchni reklamowej w internecie.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.