Unicorn Media wypromuje Spyllo.pl – Portal PR - 24PR
Unicorn Media wypromuje Spyllo.pl

05.08.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Unicorn Media poprowadzi działania komunikacyjne dla nowopowstałej platformy do monitoringu cen w internecie Spyllo.pl. Za obsługę klienta odpowiada zespół Tomasza Szymanowskiego, a umowa została podpisana na czas nieokreślony. Agencja pozyskała nowego klienta w drodze konkursu ofert.

„Coraz częściej spotykamy się z zapytaniami od strony klientów z branży e-commerce. Zaczynają oni doceniać narzędzie PR-u, jako elementu wsparcia ich działalności marketingowej w przestrzeni internetu. Spyllo.pl to projekt niesamowicie prosty i dedykowany każdemu. Z usług platformy mogą korzystać nie tylko tzw. kowalscy, ale i firmy czy pośrednicy. Cieszymy się z nawiązania współpracy”. – mówi Tomasz Szymanowski, dyrektor zarządzający Unicorn Media

Spyllo.pl to bezpłatna platforma do monitoringu cen produktów. Za pomocą Spyllo.pl można znaleźć najbardziej atrakcyjne oferty sprzedażowe i dokonać udanych i przemyślanych zakupów. Platforma charakteryzuje się nowoczesnym designem, intuicyjnym interfejsem i prostotą wykonania, co wpływa na zoptymalizowanie zakupów online.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.