Diesel Black Gold prezentuje szyty na miarę Samsung Gear S – Portal PR - 24PR
Diesel Black Gold prezentuje szyty na miarę Samsung Gear S

10.09.2014 Kategoria: Gadżety. Autor: admin

Samsung Electronics ogłosił nawiązanie wyjątkowej współpracy z firmą Diesel Black Gold, dzięki której Samsung Gear S zaistnieje na wybiegach mody. To partnerstwo oznacza unię innowacyjnych technologii i wzornictwa firmy Samsung ze współczesną, unikalną marką świata mody Diesel Black Gold.

Andreas Melbostad, dyrektor kreatywny Diesel Black Gold, zaprojektował serię szytych na miarę akcesoriów dla rewolucyjnego smartwatcha Samsung Gear S. Produkty zadebiutują na wybiegu podczas pokazu prezentującego wiosenno-letnią kolekcję marki na 2015 rok. Wykorzystując innowacyjną technologię Samsung jako bazę, zespół kreatywny Diesel Black Gold stworzył kolekcję prawdziwych perełek, o różnych kształtach, kolorach i detalach. Wszystkie charakteryzuje kultowy pazur tej nowoczesnej współczesnej marki. Elementy kolekcji SS 15, zainspirowane stylizacjami gwiazd rocka nowej fali i zadziornością nurtu rockabilly, zostały wykorzystane do nadania urządzeniu ostrzejszego wyglądu, widocznego w niepowtarzalnych skórzanych i metalowych detalach.

Angażujemy się we współpracę z markami, które są inspiracją dla mody i pozwalają ludziom na wyrażanie ich osobistego stylu, mówi Younghee Lee, wiceprezes ds. globalnego marketingu w dziale IT i komunikacji mobilnej firmy Samsung. Nasza współpraca z Diesel Black Gold jest niezwykle ważna, jako że stanowi wizytówkę unii mody i technologii oraz wskazuje kierunek, w którym zmierzają urządzenia przenośne, coraz bardziej obecne w życiu codziennym.

Andreas Melbostad komentuje: Moją intencją było wziąć Gear S i wstrzyknąć mu DNA marki Diesel Black Gold. Stworzenie spersonalizowanej wersji tego urządzenia okazało się niezwykle interesującym wyzwaniem. W rezultacie zegarek wyraża i podkreśla osobowość użytkownika.

Samsung i Diesel nakręcą razem sferyczny film z pokazu Diesel Black Gold, który będzie można obejrzeć na urządzeniu Samsung Gear VR. Odtwarzany na Gear VR, dostarczy użytkownikowi niesamowitych, niepowtarzalnych wrażeń z pokazu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.