Dominika Robak z D’Vision dla ESTby ES – Portal PR - 24PR
Dominika Robak z D’Vision dla ESTby ES

29.09.2014 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

Twarzą jesienno-zimowej sesji wizerunkowej ESTby ES. została Dominika Robak. Wschodząca gwiazda warszawskiej agencji modelek D’Vision urzeka niepospolitymi rysami. Jej bardzo plastyczna twarz tym razem przybrała surowego, słowiańskiego wyrazu. A wszystko to dzięki genialnemu makijażowi Wilsona i niezastąpionemu Bartkowi Wieczorkowi, który z obiektywem czyni cuda.

Dominika Robak zyskuje coraz większy rozgłos w branży i pracuje przy coraz większej ilości znaczących projektów. Nic dziwnego w końcu jest pod opieką agencji, która spod swoich skrzydeł wypuściła takie nazwiska jak Anja Rubik, Zuza Bijoch czy Patrycja Gardygajło.

Gosia Sobiczewska, która tworzy pod szyldem ESTby ES. od 2010 roku  od samego początku bezkompromisowo kreuje świetny design. Stawiając przy tym mocny nacisk na jakosć, oraz uczestnicząc w procesie tworzenia od samego początku do końca. Solidne, przemyślane i niepowtarzalne projekty to najsilniejsza strona ESTby ES., marki której styl jest coraz bardziej widoczny na modowej mapie naszego kraju.

W 2013 roku jesienna kampania wizerunkowa marki nagrodzona została statuetką HUSH Selected, a wiosenne projekty fotografował jeden z najlepszych fotografów modowych – Bartek Wieczorek. Owocna współpraca z poprzedniego sezonu zaowocowała kolejną autorską sesją zdjęciową na jesień-zimę 2014/2015.

Oprócz ciepłego przyjęcia kolejnych kolekcji Gosi Sobiczewskiej przez stylistów i dziennikarzy, modę ESTby ES. kochają również polskie gwiazdy. Nietuzinkowe projekty marki można było oglądać m.in. na: Ani Wendzikowskiej, Oldze Bołądź, Adzie Fijał, Magdzie Steczkowskiej, Agnieszce Więdłosze, Ani Prus, czy Marii Niklińskiej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.