Jestem kobietą dbam o zdrowie swojego mężczyzny – Portal PR - 24PR
Jestem kobietą dbam o zdrowie swojego mężczyzny

18.09.2014 Kategoria: zdrowie. Autor: admin

We wrześniu rozpoczął się II etap ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej skierowanej do Polek – „Jestem kobietą, dbam o siebie i o partnera”. Razem z siecią laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA do końca listopada mogą one zatroszczyć się o zdrowie mężczyzn. Wystarczy wejść na stronę www.kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na krótkie pytanie, by otrzymać bon z 70% zniżką na pakiet badań profilaktycznych dla mężczyzn. Dodatkowo aktywne uczestniczki mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród dla dwojga!

W polskich domach o zdrowie swoje i najbliższych dbają głownie Panie. Statystyki sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA pokazują, że mężczyźni badają się ponad 2 razy rzadziej od kobiet. Spośród wszystkich badań wykonanych z własnej inicjatywy w laboratoriach DIAGNOSTYKI tylko 30% należało do mężczyzn*. Systematyczne kontrole pozwalają nie tylko zachować zdrowie przez długi czas, ale także w odpowiednim momencie wykryć choroby, których wczesne zmiany są łatwo odwracalne i dają się skuteczniej leczyć.

„Badania marketingowe wskazują, że to właśnie kobiety troszczą się o zdrowie całej rodziny, dbając o regularne wizyty lekarskie i badania kontrolne.- mówi Grzegorz Polus, Dyrektor ds. marketingu sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA. Stąd pomysł na zorganizowanie akcji, w której wesprzemy i uhonorujemy atrakcyjnymi upominkami odpowiedzialne mamy, partnerki i córki”.

Drugi etap kampanii organizowanej przez sieć laboratoriów DIAGNOSTYKA – „Jestem kobietą i dbam o siebie i o partnera”, który rozpoczął się we wrześniu to wspaniała okazja nie tylko do poznania współczesnych możliwości diagnostyki laboratoryjnej, ale przede wszystkim szansa na zatroszczenie się o zdrowie swoich partnerów. Podczas trwania trzymiesięcznej kampanii każda z kobiet, która odpowie na krótkie pytanie – – „dlaczego dbam o swojego mężczyznę?” – otrzyma bon na pakiet badań dla swojego partnera. Za jedyne 60 zł mężczyźni będą mogli wykonać kilkanaście testów diagnostycznych o rzeczywistej wartości ponad 200 zł. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na proste pytanie, aby uzyskać bon zniżkowy, który można wykorzystać w jednej z ponad 400 placówek w całej Polsce! Dodatkowo Panie mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród dla dwojga. Do zdobycia – wakacje we Włoskich Alpach, weekendy zdrowotne w SPA, a także zestawy kosmetyków. Fundatorami nagród jesiennej edycji są Biuro Podróży Wygoda Travel, Flora Pro.activ oraz Balneokosmetyki – Malinowy Zdrój.

Wiosną tego roku odbyła się inauguracja działań DIAGNOSTYKI skierowanych do pań, jako „strażniczek domowego ogniska”. Podczas pierwszego etapu – „Jestem kobietą i dbam o siebie” organizatorzy zachęcali Polki w każdym wieku do odwiedzenia punktów pobrań i zbadania własnego stanu zdrowia. Kolejne 3 etapy to działania skierowane w kierunku ich najbliższych. W ramach dwuletniej kampanii w 2015 roku zaplanowano kolejne edycje, które będą poświęcone zdrowiu dzieci, oraz rodziców – czyli osób w wieku dojrzałym. Największa sieć laboratoriów medycznych DIAGNIOSTYKA od lat prowadzi profilaktyczne i edukacyjne kampanie społeczne m.in. „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, „Badania z uśmiechem” czy „kobieta świadomie dojrzała”.

* Osoby, które wykonały badanie w Diagnostyce na indywidualne zlecenie, bez skierowania ze szpitala, dane DIAGNOSTYKI za 2013 rok

***

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Sieć posiada ponad 400 placówek w całej Polsce. Punkty Pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Strona kampanii: www.kobieta.diagnostyka.pl:

Biuro Prasowe kampanii edukacyjnej:

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.