Ruszyły castingi do nowego programu ESKA TV „Wczorajsi” – Portal PR - 24PR
Ruszyły castingi do nowego programu ESKA TV „Wczorajsi”

23.09.2014 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Ruszyły castingi do nowego programu telewizyjnego, realizowanego przez Golden Media Polska na zlecenie telewizji ESKA TV. Format widzowie będą mogli zobaczyć na antenie stacji jeszcze w tym roku.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” to format rozrywkowy, dedykowany młodym ludziom, szukającym emocji i dobrej zabawy. W programie pokazane będą nietypowe, czasem szokujące zachowania, które mogą wywoływać niesmak lub zgorszenie innych osób, w tym nawet tych najbliższych.

Właśnie rozpoczęły się castingi do programu. Uczestników zgłaszają znajomi lub bliscy, którzy nie akceptują sposobu imprezowania swoich przyjaciół lub uważają go za zbyt kontrowersyjny. Poszukiwane są osoby przebojowe, lubiące i potrafiące bawić się niebanalnie i bez hamulców.

W każdym odcinku kamera ESKA TV towarzyszyć będzie trzem nowym bohaterom podczas jednej z imprez i rejestrować najbardziej odlotowe momenty wieczoru. Prowadzący program wraz z uczestnikami będą analizować ich zachowania i reakcje przyjaciół na to, co wydarzyło się podczas imprezy. Czy to, co zobaczą, uświadomi bohaterom programu, że w ich pojęciu „dobra zabawa” może być uciążliwa dla znajomych?

Zgłoszenia od bliskich i znajomych z krótkim opisem uczestnika oraz kontaktem do siebie należy wysyłać pod adres casting@eska.tv.

Golden Media Polska Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.