Wezyr Holidays Coral Travel oficjalnym partnerem Legii Warszawa – Portal PR - 24PR
Wezyr Holidays Coral Travel oficjalnym partnerem Legii Warszawa

25.09.2014 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Wezyr Holidays Coral Travel dołączył do grona oficjalnych partnerów Legii Warszawa. Współpracę, rozpoczętą w lutym tego roku, touroperator zdecydował się przedłużyć na okres kolejnych trzech lat, stając się tym samym oficjalnym partnerem podróży Legii Warszawa.

Wezyr Holidays Coral Travel to jedno z największych biur podróży w Polsce. Jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, dla którego polska marka Wezyr Holidays Coral Travel ma bardzo duże znaczenie, dlatego grupa inwestuje w jej dalszy rozwój. Zasada fair-play, reguły gry zespołowej, determinacja w dążeniu do celu oraz wzajemne poszanowanie obowiązujące w rozgrywkach piłkarskich znakomicie wpisują się w strategię holdingu oraz Wezyr Holidays Coral Travel, dlatego touroperator zdecydował się na długofalowe wsparcie Legii Warszawa.

– Sport i turystyka mają wiele wspólnego, łączą ludzi i różne kultury, działając w międzynarodowym otoczeniu. Dlatego Sponsoring Legii Warszawa, jako dziesięciokrotnego Mistrza Polski, przez naszą silną markę z 15-letnim doświadczeniem to dobry duet dla ,,Mistrzowskich wakacji’’. Cieszy nas, że jesteśmy partnerem podróży Legii Warszawa, mając jednocześnie możliwość prezentowania marki kibicom zgromadzonym na stadionie, widzom śledzącym rozgrywki Ekstraklasy i Ligi Europejskiej w telewizji, a także rzeszy fanów piłki nożnej. Doświadczenia ostatnich miesięcy pokazują, że sponsoring klubu przynosi nam wiele korzyści i przyczynia się do rozpoznawalności naszej marki wśród osób zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Zdecydowaliśmy więc kontynuować współpracę marketingowo-promocyjną w szerszym zakresie – mówi Kaan Ergün, Dyrektor Generalny Wezyr Holidays Coral Travel.

Kaan Ergün Dyrektor Generalny Wezyr Holidays Coral Travel oraz Jakub Szumielewicz Członek Zarządu i Dyrektor Wykonawczy Legii Warszawa

W ramach umowy marketingowo-promocyjnej z Legią Warszawa w trakcie meczów rozgrywanych przy Łazienkowskiej widoczna będzie promocja marki Wezyr Holidays Coral Travel ze specjalnymi propozycjami dedykowanymi kibicom klubu.

– Współpraca Legii Warszawa i Wezyr Holidays Coral Travel pokazuje drogę, jaką coraz częściej przebywają nasi partnerzy: od małej współpracy, która pozwala obu stronom poznać się i zbadać efekty biznesowe reklamy na stadionie Pepsi Arena, do działań na większą skalę. Cieszymy się, że zyskujemy partnera, który tak jak nasz Klub, jest marką rozpoznawalną w całej Europie, a nawet poza jej granicami. Liczymy, że już niedługo o jego jakości przekonają się także nasi kibice, dla których planowane jest przygotowanie specjalnych ofert – powiedział Dyrektor Wykonawczy i Członek Zarządu Legii Jakub Szumielewicz.

OTI holding działa na rynku od 22 lat aktualnie oferując 52 kierunki wakacyjne w 28 krajach na całym świecie z wylotami z 60 portów lotniczych. Do chwili obecnej z jego propozycji skorzystało ponad 3,1 miliona turystów. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów, prowadząc działalność w takich obszarach, jak: organizacja wyjazdów zagranicznych, obsługa turystów w krajach wakacyjnych, zarządzanie hotelami i liniami lotniczymi oraz usługi związane z ochroną i zapewnianiem bezpieczeństwa. Obroty OTI Holding w roku 2013 wyniosły 2 miliardy dolarów, a w kolejnym sezonie koncern planuje globalny wzrost o 28%.

Wezyr Holidays Coral Travel powstał z połączenia dwóch spółek grupy funkcjonujących na polskim rynku. Do tej pory touroperatorzy oferowali klientom produkty komplementarne – Wezyr Holidays bliskie kierunki, zaś Coral Travel wyjazdy egzotyczne, luksusowe wakacje, incentive travel oraz oferty ,,szyte na miarę’’.  W lipcu zdecydowano się połączyć 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku  z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel. Synergia dwóch marek stanie się wartością dodaną i przyczyni się do dynamicznego rozwoju oraz kolejnych inwestycji w polski i międzynarodowy biznes turystyczny,  w tym również większą aktywność sponsoringową i społeczną.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.