BNP Paribas Bank Polska wprowadza Model 7.0 – Portal PR - 24PR
BNP Paribas Bank Polska wprowadza Model 7.0

30.10.2014 Kategoria: Finanse firmy. Autor: admin

BNP Paribas Bank Polska udostępnił klientom firmowym nowy pakiet usług bankowości bieżącej – Model 7.0. Jego główną zaletą jest brak opłat za najważniejsze usługi, z których korzystają mikroprzedsiębiorcy.
Segment mikroprzedsiębiorstw jest niezwykle zróżnicowany. Według badania przeprowadzonego
na zlecenie PwC, blisko połowa klientów mikro nie znajduje dla siebie optymalnych rozwiązań pakietowych oferowanych przez banki i nie jest zainteresowana przeładowanymi zestawami produktów. Model 7.0 wprowadzany przez BNP Paribas Bank Polska, to praktyczne podejście do bankowości, oferujące bezpłatnie usługi, z których najczęściej korzystają mikrofirmy.
Nowe rozwiązanie wpisuje się w trend bankowości elektronicznej, preferowanej przez przedsiębiorców. Wśród darmowych usług dla klientów znalazły się:
• prowadzenie rachunku bieżącego dla aktywnych klientów (pod warunkiem określonego średniomiesięcznego salda na rachunkach)
• przelewy krajowe przez Internet
• przelewy do ZUS i US przez system bankowości elektronicznej Biznes Pl@net
• wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale
• wypłaty z bankomatów BNP Paribas i sieci Euronet
• rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem
• rozszerzoną wersję bankowości elektronicznej Biznes Pl@net

“Model 7.0 to rozwiązanie, dzięki któremu przedsiębiorca może skoncentrować
się na prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, a nie śledzeniu taryfy opłat i prowizji banku. Jestem przekonany, że przyczyni się do poprawy rentowności biznesu naszych klientów” – komentuje Piotr Makowski, dyrektor ds. Zarządzania Segmentem Małych Firm w BNP Paribas Banku Polska.
Oferta dostępna jest w oddziałach BNP Paribas Banku Polska.

Badanie przygotowane na zlecenie PwC zostało przeprowadzone od 20 czerwca do 8 lipca 2013 roku przez wyspecjalizowane centrum badań marketingowych Indicator metodą bezpośrednich, zestandaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wyłącznie z właścicielem lub współwłaścicielem firm.

***
BNP Paribas Bank Polska SA należy do Grupy BNP Paribas (www.bnpparibas.com), wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas prowadzi działalność w blisko 80 krajach i zatrudnia 190 tys. pracowników, z czego 145 tys. w Europie. Trzy podstawowe segmenty działalności Grupy to Bankowość Detaliczna (ang. Retail Banking), usługi zarządzania aktywami i majątkiem (ang. Investment Solutions) oraz Bankowość Korporacyjna i Inwestycyjna (ang. Corporate and Investment Banking). W Europie, Grupa BNP Paribas działa na czterech rynkach macierzystych (Belgia, Francja, Włochy i Luksemburg), jest także liderem w zakresie kredytów konsumenckich (BNP Paribas Personal Finance). Obszar bankowości detalicznej rozwija się dynamicznie w krajach basenu Morza Śródziemnego, w Turcji, Europie Wschodniej oraz w zachodniej części USA. W obszarach Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej oraz Investment Solutions, Grupa BNP Paribas plasuje się również na czołowych miejscach w Europie, posiada silną pozycję w Ameryce Północnej i Południowej, a także notuje szybki rozwój swoich spółek w regionie Azji i Pacyfiku.
BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.