W Neckermannie ruszyła sprzedaż oferty rodzinnej na lato 2015 – Portal PR - 24PR
W Neckermannie ruszyła sprzedaż oferty rodzinnej na lato 2015

13.10.2014 Kategoria: Podróże i turystyka. Autor: admin

Już można zarezerwować ofertę rodzinną na sezon lato 2015 w Neckermannie. Katalog „Rodzinne wakacje” z dedykowanym programem i atrakcyjnymi cenami dla rodzin właśnie trafił do biur podróży w całej Polsce. Przy wczesnej rezerwacji touroperator oferuje nawet 30% zniżki i specjalny pakiet gwarancji.

Neckermann rozpoczął sprzedaż oferty rodzinnej na sezon lato 2015. W najnowszym, specjalnie dedykowanym katalogu klienci planujący wakacje z dziećmi znajdą wyjątkowy program  i najlepsze ośrodki wyspecjalizowane w goszczeniu rodzin. Biuro podróży zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe z 10 lotnisk w Polsce. Pierwszy rejs zaplanowany jest już na 18 kwietnia 2015. Oprócz standardowych długości wakacji: 7 i 14-dniowych, Neckermann oferuje również możliwość rezerwacji pobytów 10 i 11-dniowych.

„Rodzinne wakacje” z Neckermannem to ponad 70 wyselekcjonowanych hoteli obejmujących najchętniej wybierane na rodzinny wypoczynek kurorty w Turcji, na wyspach greckich, w Hiszpanii, Chorwacji, Portugalii, Maroku, Egipcie, Tunezji   i przede wszystkim w Bułgarii, której Neckermann jest liderem sprzedaży i gdzie może pochwalić się największą ofertą na rynku. To jeden z najchętniej wybieranych kierunków na rodzinne wakacje.

– Bułgaria zdobyła serca Polaków już w latach 80-tych a ci, którzy odwiedzili ją będąc dziećmi, teraz wracają tam ze swoimi pociechami. Dla wielu klientów to jednak nowy kierunek. – mówi Krzysztof Majda, menadżer odpowiedzialny za produkt rodzinny w Neckermann Polska. – Szerokie, piaszczyste plaże, zaledwie 1,5 h lotu i przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości to najczęściej podkreślane przez rodziny atuty tego kierunku – dodaje.

W ofercie Neckermanna w Bułgarii w najbliższym sezonie pojawią się nowe regiony. Będzie to położona w rezerwacie przyrody Albena. Ten niegdyś zamknięty kurort, dostępny jedynie dla klientów dewizowych, obecnie wraca do łask a jego walory doceniają przede wszystkim rodziny szukające spokoju i wypoczynku wśród natury. Nowością będzie też malowniczo położona pomiędzy dwoma zatokami miejscowość Primorsko, słynąca z najdłuższych, ciągnących się nawet 10 km plaż.

Znakiem rozpoznawczym Neckermanna, tak jak i w poprzednich sezonach, będzie specjalny program animacyjny dla dzieci na wakacjach. Po raz pierwszy w grupie Thomas Cook, którego częścią jest Neckermann Polska pojawią się kluby Lollo&Bernie. To nowe, wspólne dla wszystkich dzieci podróżujących w ramach koncernu kluby animacji, w których obecny będzie polski animator. Ich znakiem rozpoznawczym będą maskotki: żyrafa Lollo i miś Bernie, które dołączą do znanego polskim dzieciom lwa LeoNecka. W najnowszej ofercie Neckermanna znalazły się 32 kluby „Lollo&Bernie Kids Club” z polskimi animatorami, którzy zapewnią fantastyczną zabawę najmłodszym przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września. W wybranych obiektach będzie obecny także specjalny animator sportowy.

– Wszystkie rynki w ramach grupy Thomas Cook wraz z lokalnymi markami animacyjnymi, w tym Neckermann Polska z dobrze znanym polskim klientom Klubem Aktywnego Wypoczynku Happy Events, jednoczą się pod wspólnym brandem „Lollo&Bernie Kids Club” – mówi Krzysztof Majda. – Ta pozytywna zmiana zapewni nam synergię w kontraktowaniu najlepszych obiektów rodzinnych i atrakcyjniejsze ceny. Zyska na tym więc przede wszystkim klient. Wprowadzenie bardziej restrykcyjnych grupowych standardów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w połączeniu z wyróżniającym nasze kluby programem i poziomem animatorów będą miały przełożenie na satysfakcję z urlopu – dodaje.

Sztandarowym produktem Neckermanna dla rodzin w sezonie letnim będzie także Aquamania, czyli obiekty z najlepszymi parkami wodnymi i bogatym pakietem all inclusive. W najnowszej ofercie touroperatora klienci znajdą 39 tego typu hoteli na najpopularniejszych rodzinnych kierunkach. Biuro podróży oferuje także wypoczynek w 7 największych parkach rozrywki w Europie z Disneylandem i Tropical Islands na czele.

W ramach strategii grupy Thomas Cook zakładającej oferowanie klientom produktów „szytych na miarę” i wyróżniających się jakością oferowanych usług, Neckermann rozszerza portfolio hoteli koncepcyjnych. W ofercie „Rodzinne wakacje” pojawi się m.in. 12 obiektów SunConnect, których ideą jest połączenie wypoczynku z najnowszą technologią, wspólna zabawa i integracja. W hotelach tego typu klienci mają nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu. Wśród wielu oferowanych tam atrakcji warto wymienić chociażby zajęcia dla dzieci KidsCulture, w czasie których poznają lokalne zwyczaje, TeensExcursion – wycieczki po okolicy dla młodzieży czy DigitalActivities, podczas których pod przewodnictwem specjalnego animatora ConnectScout będzie możliwość wykorzystania nowych technologii np. do produkcji film u z wakacji.

 

Touroperator oferuje wiele bonusów cenowych dla rodzin, w tym m.in.: stałe ceny dla dzieci już od 499 zł i sięgające 40% zniżki dla młodzieży nawet do 18 lat. Warto zwrócić uwagę na atrakcyjne rabaty i dodatkowe przywileje przy rezerwacji oferty do 31.12.2014.

 

– Choć do lata jeszcze dobrych kilka miesięcy już dziś warto je zaplanować, szczególnie jeśli planujemy wakacje z dziećmi. – mówi Krzysztof Majda – Te najlepsze hotele, pokoje rodzinne sprzedają się szybko a dostęp do nich mają klienci z innych krajów Europy, gdzie sprzedaż lata już trwa. Nie bez znaczenia dla rodzinnego budżetu pozostają też zniżki przy wcześniejszej rezerwacji wyjazdu, które w Neckermannie sięgają 30%. Nasi klienci, którzy zarezerwują ofertę do końca grudnia otrzymają też specjalny pakiet gwarancji. – dodaje.

O jakim pakiecie mowa? Klienci rezerwujący ofertę Neckermanna do 31.12.14 otrzymają atrakcyjne przywileje: gwarancję najniższej i niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu przez wyjazdem.

 

Więcej informacji na: www.neckermann.pl

 

 

——————–

 

 

Neckermann j

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.