7PR 4Strategy otwiera FUN IN DESIGN CONCEPT STORE w Krakowie – Portal PR - 24PR
7PR 4Strategy otwiera FUN IN DESIGN CONCEPT STORE w Krakowie

20.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Do zadań agencji należą działania media relations oraz relacje z blogerami. Za realizację projektu z ramienia 7PR 4Strategy odpowiadają: Ewa Wójcikowska i Iza Tarwacka. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji.

20 listopada Kraków wzbogaci się o nowe niezwykłe miejsce: FUN IN DESIGN CONCEPT STORE przy ulicy Długiej 44, gdzie Krakowianki i Krakowianie będą mogli sami zaprojektować swoje obuwie.

Na miejscu można obejrzeć, przymierzyć i kupić buty, których każda para jest absolutnie unikalna. Bo jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś inny wybierze tę samą co my opcję z 15 milionów kombinacji?! Nie musimy ich wszystkich oglądać, możemy po prostu sami je zaprojektować uwzględniając własne preferencje.

FUN IN DESIGN CONCEPT STORE działa bowiem głównie w internecie. W sklepie możemy więc przymierzyć wybrane modele: sztyblety, botki, czółenka, trzewiki, jazzówki czy bajkery – a kolory, faktury i wzory dobierzemy indywidualnie przy pomocy specjalnie zaprojektowanej aplikacji na stronie internetowej www.funindesign.pl. Również na miejscu, w miłej atmosferze, korzystając  z tabletów można zaprojektować i zamówić swój niepowtarzalny model.

FUN IN DESIGN CONCEPT STORE używa wysokiej jakości włoskich skór, a wykonaniem każdej pary zajmują się polscy rzemieślnicy. Na realizację zamówienia zaczekamy do trzech tygodni.       tym, że warto poczekać, przekonało się już wiele znanych  kobiet oraz lubiący wyrafinowaną modę panowie – wśród nich m.in. Agnieszka Więdłocha, Barbara Kurdej-Szatan, Henryk Sawka  i Marek Raczkowski.

Uroczyste otwarcie uświetnią swoją obecnością: Katarzyna Galica – utalentowana aktorka filmowa i teatralna, absolwentka krakowskiej PWST oraz Claudia Adaszewska – młoda projektantka i autorka bloga SPLENDORbyCLAUDIA, jedna z najlepiej ubranych osób na świecie w 2014r., według magazynu Vanity Fair.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.