Dostawca map NAVITEL® klientem 4 Publicity – Portal PR - 24PR
Dostawca map NAVITEL® klientem 4 Publicity

11.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja 4 Publicity poszerza portfolio klientów o kolejną firmę z sektora nowych technologii. Pod PR-owe skrzydła agencji trafił producent map i rozwiązań nawigacyjnych NAVITEL®. Firma słynie z dostarczania zaawansowanego technologicznie oprogramowania nawigacyjnego WinCE na urządzenia PND, a także na platformy Android, iOS, Blackberry oraz Windows Phone w smartfonach i tabletach.

– Jako firma wyspecjalizowana w obsłudze sektora IT i NT pozyskaliśmy nowego klienta z branży, którą znamy i której potrzeby rozumiemy. Marka jest już obecna w Polsce, w postaci preinstalowanych aplikacji na smartfonach, tabletach oraz urządzeniach PND Prestigio. Celem współpracy jest szersze dotarcie z przekazem o rozwiązaniach nawigacyjnych NAVITEL®, co dla klienta przełoży się na wzrost świadomości marki wśród potencjalnych odbiorców – ocenia Magda Cieślak, dyrektor agencji 4 Publicity.

NAVITEL® jest liderem rynku nawigacji w Europie Wschodniej. Firma zapewnia szczegółowe mapy 59 krajów Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej oraz usługi geosocial, takie jak Navitel.Korki, Navitel.Przyjaciele, Navitel.Cloud i inne. Wszystkie mapy obejmują obiekty mieszkalne i przemysłowe oraz tereny miast, miasteczek i osiedli, umożliwiając wyszukiwanie adresów, wytyczanie trasy przejazdu w oparciu o bardzo szczegółową sieć dróg z oznaczeniem kierunków jazdy, węzłów komunikacyjnych i innych ważnych informacji.

Mapy Polski autorstwa NAVITEL® obejmują swoim zasięgiem 68 807 lokalizacji, pozwalając na wyszukiwanie adresowe i wytyczanie dróg do 6 882 z nich. Łącznie mapy Polski NAVITEL® obejmują 692 279 kilometrów dróg oraz uwzględniają 229 686 punktów POI.

Zgodnie z zapisami umowy agencja zadba o media relations, wizerunek publiczny klienta oraz komunikację w social mediach. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.