Imaginarium, hiszpańska marka zabawek edukacyjnych z Heima PR – Portal PR - 24PR
Imaginarium, hiszpańska marka zabawek edukacyjnych z Heima PR

25.11.2014 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Hiszpańska marka Imaginarium rozpoczęła współpracę z Heima PR. Agencja odpowiedzialna jest za komunikację w mediach biznesowych i lifestylowych. Obsługę klienta z ramienia agencji prowadzi Monika Mieleszczuk. Agencja została wybrana dzięki rekomendacji.

W ramach współpracy agencja odpowiedzialna jest także za otwarcie medialne sklepu w  galerii handlowej Arkadia. Jest to jeden z dwóch salonów dostępnych w Warszawie. Drugi znajduje się  w Sadybie Best Mall.

Imaginairum to ponad 400 sklepów dostępnych w 26 krajach na 4 kontynentach. Hiszpańska marka produkująca zabawki edukacyjne stawia na promowanie kreatywnego podejścia do gier i zabaw, jako istotnych elementów w rozwoju dziecka. Zabawki wyróżnia pomysłowość, oryginalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, gwarantująca bezpieczne użytkowanie.

W Polsce marka nie korzystała dotychczas ze wsparcia agencji PR. Strony nie zdradzają, na jak długo została podjęta współpraca.

Heima Studio PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.