KIP SA właściciel Transferuj.pl krajową instytucją płatniczą – Portal PR - 24PR
KIP SA właściciel Transferuj.pl krajową instytucją płatniczą

10.11.2014 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

Komisja Nadzoru Finansowego w dwieście trzydziestym dziewiątym posiedzeniu jednogłośnie zezwoliła na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej przez spółkę Krajowy Integrator Płatności SA z Poznania.

„Otrzymanie licencji na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej przez Krajowy Integrator Płatności S.A. jest kolejnym ważnym krokiem dla Spółki i naszych Partnerów.  Decyzja KNF potwierdza nasz profesjonalizm oraz najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa transakcji dokonywanych za pomocą systemu Transferuj.pl.

Jestem przekonany, że status krajowej instytucji płatniczej w połączeniu z pasją całego zespołu Transferuj.pl do tworzenia nowych i innowacyjnych metod płatności pozwoli naszym Partnerom udostępnić Klientom najbardziej zaawansowane narzędzie płatnicze. Dzięki temu Partnerzy Transferuj.pl zanotują wzrost konwersji na koszyku a Klienci z chęcią dokonają ponownych zakupów.” – mówi Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności SA

Transferuj.pl jest marką spółki Krajowy Integrator Płatności S.A. Od 2008 roku dostarcza na polskim rynku płatności online innowacyjne rozwiązania płatnicze zapewniające Klientom niezrównaną szybkość i wygodę transakcji przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Transferuj.pl oferuje ponad 50 metod i kanałów płatności obejmujące m.in. największy wybór e-transferów, Zintegrowaną Bramkę Płatności Kartami, systemy odroczonych płatności czy autorskie rozwiązania jak mobilna galeria handlowa RockPay oraz serwis eHat.me. Zapewnia tym samym Klientom najszersze spektrum płatności gwarantujące satysfakcję z dokonywanych zakupów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.