Od stycznia polski oddział Sage będzie miał nowego szefa – Portal PR - 24PR
Od stycznia polski oddział Sage będzie miał nowego szefa

14.11.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Piotr Ciski obejmie stanowisko Country Managera Sage w Polsce. Zarządzanie firmą rozpocznie wraz z początkiem kolejnego roku kalendarzowego.

Po wielomiesięcznych poszukiwaniach znaleźliśmy managera idealnie odzwierciedlającego nasze potrzeby – stwierdził Peter Dewald, dyrektor zarządzający na Europę Centralną Sage – Piotr Ciski jest doświadczonym managerem, obdarzonym charyzmą i pozytywną energią. Piotr będzie kontynuował politykę zarządzania, która w ciągu ostatnich 9 lat umożliwiła podwojenie przychodów spółki w Polsce. Jestem ponadto przeświadczony, że pod jego kierownictwem firma wejdzie w nową fazę rozwoju – podkreślił pan Dewald. Jednym z celów nowego szefa Sage w Polsce będzie wprowadzenie firmy w erę rozwiązań w chmurze oraz rozwiązań mobilnych.

Piotr Ciski będzie ponadto kontynuował budowanie mocnej pozycji rynkowej firmy oraz silnej marki szczycącej się niezawodnymi produktami najwyższej jakości. Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do zespołu Sage w Polsce – powiedział Piotr Ciski. Jest przekonany, że wraz z pracownikami firmy wspólnie zapracuje na sukces: Głęboko wierzę, że to ludzie tworzą sukces przedsiębiorstwa. Należy jedynie uwolnić ich kreatywność, dać swobodę działania oraz wyznaczyć jasne cele.

Nowy szef polskiego oddziału Sage jest doświadczonym managerem, związanym z branżą informatyczną oraz rynkiem oprogramowania dla przedsiębiorstw od ponad 15 lat. Przez ostatnie 6 zarządzał polskim oddziałem Cybercom A.B, szwedzkiej spółki informatycznej notowanej na Nordic Stock Exchange. Pod jego kierownictwem firma trzykrotnie zwiększyła sprzedaż, stając się jedną z najbardziej dochodowych spółek w grupie Cybercom A.B. Odnosiła także wiele innych sukcesów, m.in., drugie miejsce dla najlepszego pracodawcy w Polsce wśród MŚP w 2012 roku (badanie przeprowadzone przez AON Hewitt) oraz wyróżnienie jako „Najlepsze miejsce pracy IT” w Polsce (ranking „Badanie audIT 2013” organizowane przez TNS Polska). Od grudnia 2013 Piotr Ciski zasiadał w ścisłym kierownictwie szwedzkiej spółki.

Wcześniej przez prawie 8 lat Piotr Ciski był członkiem Zarządu oraz dyrektorem operacyjnym grupy Computaris Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Odpowiadał za rozwój spółki w regionie Europy Wschodniej, będąc jednocześnie dyrektorem zarządzającym spółek w Polsce i Rumunii.

Piotr Ciski jest absolwentem kierunku Informatyka i Ekonometria Uniwersytetu Łódzkiego oraz ukończył Executive MBA przy Politechnice Warszawskiej. Od lat aktywnie włącza się we współpracę z uczelniami wyższymi, zasiada w radzie Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych przy Politechnice Warszawskiej oraz Radzie Biznesu Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Prywatnie Piotr Ciski jest miłośnikiem biegania. W tym roku brał udział w maratonie Warszawskim oraz w półmaratonie Praskim. Latem chętnie zamienia samochód na rower. Wolny czas dzieli z rodziną – żoną oraz dwojgiem dzieci.

Sage sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.