Public Dialog dla Uczelni Łazarskiego – Portal PR - 24PR
Public Dialog dla Uczelni Łazarskiego

21.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Public Dialog rozpoczęła współpracę z Uczelnią Łazarskiego, jedną z najdłużej istniejących niepublicznych szkół wyższych w Polsce. Od listopada br. Public Dialog odpowiada za działania komunikacyjne Uczelni Łazarskiego. W ramach obsługi PR agencja zajmie się wsparciem Uczelni w zakresie komunikacji korporacyjnej.

Uczelnia Łazarskiego jest czołową uczelnią ekonomiczną-prawniczą w Warszawie. Zajmuje pierwsze miejsce w Rankingach Wydziałów Prawa wśród uczelni niepublicznych według „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Rzeczpospolitej”. Jej Wydział Ekonomii i Zarządzania plasuje się jako najlepszy praktycznie kształcący na rynku w ratingu „Briefu”. Pomaga studentom rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Uczelnia tworzy kierunki wspólnie z pracodawcami i dostosowuje system kształcenia do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Oferta edukacyjna Uczelni to studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA, LLM, seminaria doktoranckie, szkolenia i kursy językowe. Oferuje również studia anglojęzyczne z brytyjskim dyplomem Coventry University.

Za obsługę klienta odpowiada zespół prowadzony przez Artura Chebę – Senior Account Managera.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.