SiSu PR na dziesięciolecie Kabaretu Paranienormalni – Portal PR - 24PR
SiSu PR na dziesięciolecie Kabaretu Paranienormalni

26.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Paranienormalni – obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji zagra wyjątkowe spektakle w dziesięciu polskich miastach,  podczas których zabierze widzów w podróż przez wszystkie lata swojej zawodowej pracy. Nad promocją wydarzenia czuwa Agencja SiSu PR.

Kabaret Paranienormalni wyruszył w trasę z okazji 10-lecia działalności 25 października. Kabaret zaczął pod koniec października od występu w Operze Podlaskiej. Potem przeniesie się do Bydgoszczy, Szczecina, Poznania, Krakowa, Łodzi, Gdyni, Wrocławia Cieszyna i Warszawy. Podczas trasy nie zabraknie pierwszych skeczów, niezapomnianych kostiumów i zabawnych dialogów, którymi Paranienormalni zaistnieli na samym początku kariery. Spektakl będzie pełen wspomnień i opowieści, które przybliżą fanom pracę Paranienormalnych i ich zawodowe zmagania.

Nad całością działań promocyjnych czuwa Agencja SiSu PR, która od czerwca 2013 zajmuje się Kabaretem Paranienormalnym. W ramach działań Agencja: przygotowała we współpracy z TVP Rozrywka konferencję prasową w Teatrze Roma; uczestniczyła przy tworzeniu wywiadu-rzeki, który przeprowadzał Tomasz Raczek i który emitowany był w TVP Rozrywka oraz TVP 2; przygotowała identyfikację wizualną 10-lecia, włącznie z logotypem, key visuals, billboardami, plakatami, ulotkami; przygotowała spoty promujące 10-lecie – przeprowadziła casting na profilu facebookowym Paranienormalnych, nadzorowała produkcję oraz montaż; zajmowała się kontaktami z mediami.

IMG_0656_1-kopia

W wyniku działań Agencji Kabaret Paranienormalni: pojawi się w magazynie CKM jako główny temat/wywiad, pojawi się w Kulisach sław TVN, w Pytaniu Na Śniadanie TVP2, w programie Świat się Kręci TVP 1, w Panoramie TVP 2, w wielu radiostacjach ogólnopolskich i regionalnych, a także serwisach internetowych.

Za działania z kabaretem z ramienia agencji zajmuje się Maciej Kawiński

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.