VanguardPR wypromuje Macierzyństwo – Portal PR - 24PR
VanguardPR wypromuje Macierzyństwo

20.11.2014 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Centrum Medyczne Macierzyństwo nawiązało współpracę z należącą do Grupy Adweb agencją VanguardPR. Umowa obejmuje działania z zakresu media relations, social media oraz e-pr.

Agencja interaktywna Adweb.pl przygotuje także projekt nowej strony internetowej dla Klienta.

Klientem opiekuje się Barbara Madej – account manager, a za realizację projektu odpowiedzialna jest Monika Dziurdzia – PR manager.

Umowa została podpisana na 6 miesięcy. Klienta pozyskano dzięki rekomendacji.

Centrum Medyczne Macierzyństwo jest pierwszym w Małopolsce ośrodkiem świadczącym wszechstronne usługi zarówno w diagnostyce jak i w leczeniu niepłodności. Od stycznia 2014 roku jest członkiem Academic Reproductive Partnership z siedzibą w Oxfordzie.  Ośrodek Medyczny Macierzyństwo jest również realizatorem programu Ministerstwa Zdrowia „Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016”.

VanguardPR to agencja integrująca w niebanalny sposób tradycyjne narzędzia PR z zaawansowanymi rozwiązaniami w Internecie.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.